Elevate Solution OÜ
Registrisse kantud 12561666Elevate Solution OÜ (registrikood 12561666) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 15 200 eurot ja puhaskasum 3 414 eurot, bilansimaht 4 761 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Kruve. Juhatuse liige on Margarita Romponen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2013 (12 a 11 k) · Näituse tn 21c, Rakvere linn, 44314
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,5 % | 2024: 35,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 71,7 % | 2024: 91,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +341,9 % | 2024: +53,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 200 | 3 440 | 2 249 | – | – | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 3 414 | 1 227 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 4 761 | 1 347 | 1 120 | – | – | 0 | 0 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 761 | 1 347 | 1 120 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 1 000 | – | – | – | – |
| Omakapital | 4 761 | 1 347 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | 22,5 % | 35,7 % | 5,3 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 761 € · 100,0 %
- Omakapital 4 761 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNäituse tn 21c, Rakvere linn, 44314
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 930 | 14 000 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 10 930 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 40036517 / 7
-
26.06.2024Muutmiskanne Ä 40036517 / M3
-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 40036517 / 6
-
21.02.2024Muutmiskanne Ä 40036517 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40036517 / 5
-
27.06.2023Muutmiskanne Ä 40036517 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40036517 / 3
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40036517 / 2
-
30.10.2013Esmakanne Ä 40036517
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |