Nortex Developers OÜ
Registrisse kantud 12563642Nortex Developers OÜ (registrikood 12563642) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). 2025. aasta müügitulu oli 34 294 eurot ja puhaskasum 38 355 eurot, bilansimaht 195 988 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merike Rohiväli. Juhatuse liige on Merike Rohiväli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.2013 (12 a 11 k) · Lehe tn 3, Tallinn, 13426
Registriandmed KMKR EE101781697 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101781697
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 111,8 % | 2024: 11,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,5 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 8,6 |
| Müügitulu kasv | +120,3 % | 2024: −54,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 294 | 15 565 | 34 343 | 58 753 | 69 422 | 74 741 | 64 848 |
| Puhaskasum | 38 355 | 1 774 | 5 580 | 8 030 | 4 383 | 31 944 | 28 079 |
| Käibevara | 39 092 | 72 643 | 63 913 | 65 981 | 62 872 | 20 924 | 71 123 |
| Põhivara | 156 896 | 76 036 | 92 112 | 85 373 | 65 712 | 117 615 | 46 739 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 195 988 | 148 679 | 156 025 | 151 354 | 128 584 | 138 539 | 117 862 |
| Kohustised kokku | 17 843 | 8 889 | 18 011 | 18 920 | 4 180 | 18 518 | 29 785 |
| Omakapital | 178 145 | 139 790 | 138 014 | 132 434 | 124 404 | 120 021 | 88 077 |
| Kasumimarginaal | 111,8 % | 11,4 % | 16,2 % | 13,7 % | 6,3 % | 42,7 % | 43,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 092 € · 19,9 %
- Põhivara 156 896 € · 80,1 %
- Lühiajalised kohustised 17 368 € · 8,9 %
- Pikaajalised kohustised 475 € · 0,2 %
- Omakapital 178 145 € · 90,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus põhitegevus 27 643 €
-
01192 Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus 4 760 €
-
77311 Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 1 890 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 629 € | 0 € | 2 771 € | 0 |
| I kv 2026 | 25 € | 0 € | 1 891 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 154 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 22 680 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 012 € | 0 € | 11 400 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merike Rohiväli
- NTN Teenused OÜ Osanik
- Lehe Trading OÜ Tegelik kasusaaja
- TML Invest OÜ Juhatuse liige
- Scandic Beef OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLehe tn 3, Tallinn, 13426
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 676 | 55 575 |
| Toetused kokku | 3 676 | 55 575 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 3 676 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10189345 / 11
-
16.03.2022Muutmiskanne Ä 10189345 / 10
-
19.08.2021Muutmiskanne Ä 10189345 / 9
-
26.04.2019Muutmiskanne Ä 10189345 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10189345 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10189345 / 6
-
24.05.2016Muutmiskanne Ä 10189345 / 5
-
06.05.2016Muutmiskanne Ä 10189345 / M1
-
19.08.2015Muutmiskanne Ä 10189345 / 4
-
04.03.2015Muutmiskanne Ä 10189345 / 2
-
04.03.2015Ümberkujundamiskanne Ä 10189345 / 3
-
04.11.2013Esmakanne Ä 10189345
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |