Maxervent OÜ
Registrisse kantud 12565724Maxervent OÜ (registrikood 12565724) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Jaska küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 162 626 eurot ja puhaskasum 4 328 eurot, bilansimaht 128 753 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ove Org. Juhatuse liige on Ove Org. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2013 (12 a 11 k) · Sepaoru, Jaska küla, 70404
Registriandmed KMKR EE101753719 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101753719
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 2024: 82,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | +29,8 % | 2024: −15,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 162 626 | 125 259 | 148 325 | 145 800 | 111 912 | 154 637 | 136 332 |
| Puhaskasum | 4 328 | 1 966 | 4 402 | 3 431 | 4 723 | 10 344 | 11 482 |
| Käibevara | 70 241 | 64 478 | 61 363 | 52 813 | 52 009 | 59 827 | 42 575 |
| Põhivara | 58 512 | 16 030 | 9 445 | 50 299 | 54 195 | 15 623 | 56 977 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 128 753 | 80 508 | 70 808 | 103 112 | 106 204 | 75 450 | 99 552 |
| Kohustised kokku | 58 420 | 14 503 | 6 769 | 43 475 | 49 997 | 23 966 | 58 413 |
| Omakapital | 70 333 | 66 005 | 64 039 | 59 637 | 56 207 | 51 484 | 41 139 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 1,6 % | 3,0 % | 2,4 % | 4,2 % | 6,7 % | 8,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 70 241 € · 54,6 %
- Põhivara 58 512 € · 45,4 %
- Lühiajalised kohustised 18 257 € · 14,2 %
- Pikaajalised kohustised 40 163 € · 31,2 %
- Omakapital 70 333 € · 54,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine põhitegevus 126 747 €
-
43221 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus 35 879 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 565 € | 6 030 € | 62 958 € | 2 |
| II kv 2026 | 5 594 € | 5 828 € | 40 850 € | 2 |
| I kv 2026 | 5 635 € | 5 842 € | 48 813 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 099 € | 5 144 € | 29 953 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 6 073 € | 31 370 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 496 € | 5 725 € | 41 117 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 456 € | 5 934 € | 36 409 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 067 € | 5 391 € | 49 153 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 855 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 010 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 986 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 933 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSepaoru, Jaska küla, 70404
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10189491 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10189491 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 10189491 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10189491 / 4
-
07.11.2016Muutmiskanne Ä 10189491 / 3
-
16.12.2014Muutmiskanne Ä 10189491 / 2
-
09.12.2014Muutmiskanne Ä 10189491 / M2
-
28.11.2014Muutmiskanne Ä 10189491 / M1
-
07.11.2013Esmakanne Ä 10189491
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |