Ananda OÜ
Registrisse kantud 12567551Ananda OÜ (registrikood 12567551) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 93199). 2025. aasta müügitulu oli 694 318 eurot ja puhaskasum 20 981 eurot, bilansimaht 1 514 724 eurot. Juhatuse liikmed on Moses Biron (biron) Maimon, Liisa Maimon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.11.2013 (12 a 11 k) · Liinivahe tn 2, Tallinn, 11712
Registriandmed KMKR EE101800507 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101800507
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 2024: -16,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,4 % | 2024: -7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 79,8 | 2024: 23,1 |
| Müügitulu kasv | +0,5 % | 2024: −16,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 694 318 | 691 099 | 827 879 | 676 356 | 357 714 | 397 966 | 748 605 |
| Puhaskasum | 20 981 | -117 107 | 97 867 | 201 281 | 15 400 | 53 357 | 236 460 |
| Käibevara | 681 733 | 576 391 | 586 193 | 678 721 | 430 192 | 360 964 | 524 959 |
| Põhivara | 832 991 | 933 780 | 551 264 | 381 942 | 435 086 | 488 230 | 259 254 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 514 724 | 1 510 171 | 1 137 457 | 1 060 663 | 865 278 | 849 194 | 784 213 |
| Kohustised kokku | 8 538 | 24 967 | 4 037 | 25 110 | 31 006 | 30 322 | 18 698 |
| Omakapital | 1 506 186 | 1 485 204 | 1 133 420 | 1 035 553 | 834 272 | 818 872 | 765 515 |
| Kasumimarginaal | 3,0 % | -16,9 % | 11,8 % | 29,8 % | 4,3 % | 13,4 % | 31,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 681 733 € · 45,0 %
- Põhivara 832 991 € · 55,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 538 € · 0,6 %
- Omakapital 1 506 186 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 79,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 913 € | 6 711 € | 99 659 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 705 € | 6 842 € | 103 860 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 332 € | 8 615 € | 211 706 € | 2 |
| IV kv 2025 | 8 104 € | 7 550 € | 204 105 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 293 € | 7 888 € | 125 219 € | 2 |
| II kv 2025 | 13 378 € | 7 502 € | 126 433 € | 2 |
| I kv 2025 | 21 191 € | 7 485 € | 270 137 € | 2 |
| IV kv 2024 | 6 469 € | 6 281 € | 154 188 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 304 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 237 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 220 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 151 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liisa Maimon
- Sacred Shapes OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Liinivahe tn 2 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 1 506 186 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10189645 / 8
-
10.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10189645 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10189645 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10189645 / 5
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10189645 / 4
-
04.01.2016Muutmiskanne Ä 10189645 / 3
-
02.12.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10189645 / 2
-
11.11.2013Esmakanne Ä 10189645
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |