Comet Group OÜ
Registrisse kantud 12568148Comet Group OÜ (registrikood 12568148) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 64 130 eurot ja puhaskasum -19 073 eurot, bilansimaht 155 666 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pavel Ševtsov. Juhatuse liikmed on Pavel Ševtsov, Jelena Ševtsova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.11.2013 (12 a 11 k) · P. Kerese tn 5, Narva linn, 20309
Registriandmed KMKR EE101678030 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101678030
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -29,7 % | 2024: 51,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -45,4 % | 2024: 62,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,0 % | 2024: 59,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | −13,8 % | 2024: +41,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 64 130 | 74 362 | 52 405 | 26 151 | 20 925 | 28 449 | 24 151 |
| Puhaskasum | -19 073 | 37 913 | 15 648 | 3 388 | -3 980 | 4 746 | -5 884 |
| Käibevara | 106 528 | 43 778 | 28 411 | 21 391 | 15 830 | 16 541 | 7 427 |
| Põhivara | 49 138 | 58 223 | 7 089 | 9 784 | 14 336 | 18 888 | 23 496 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 155 666 | 102 001 | 35 500 | 31 175 | 30 166 | 35 429 | 30 923 |
| Kohustised kokku | 113 613 | 40 875 | 12 287 | 23 610 | 25 990 | 27 272 | 27 512 |
| Omakapital | 42 053 | 61 126 | 23 213 | 7 565 | 4 176 | 8 157 | 3 411 |
| Kasumimarginaal | -29,7 % | 51,0 % | 29,9 % | 13,0 % | -19,0 % | 16,7 % | -24,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 528 € · 68,4 %
- Põhivara 49 138 € · 31,6 %
- Lühiajalised kohustised 83 687 € · 53,8 %
- Pikaajalised kohustised 29 926 € · 19,2 %
- Omakapital 42 053 € · 27,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 168 € | 0 € | 16 587 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 901 € | 365 € | 7 855 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 514 € | 1 106 € | 5 506 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 857 € | 1 126 € | 3 732 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 688 € | 1 126 € | 23 475 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 778 € | 1 126 € | 21 261 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 735 € | 1 046 € | 21 517 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 221 € | 1 002 € | 23 088 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 056 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 529 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 402 | 390 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva Lasteaed Käoke · maksed 402 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubRED/SLASH - International Web Development Agency
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40036556 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40036556 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40036556 / 5
-
24.08.2017Muutmiskanne Ä 40036556 / M3
-
24.08.2017Muutmiskanne Ä 40036556 / 4
-
11.11.2016Muutmiskanne Ä 40036556 / 3
-
03.11.2016Muutmiskanne Ä 40036556 / M2
-
26.08.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40036556 / 2
-
11.11.2013Esmakanne Ä 40036556
-
07.11.2013Esmakanne Ä 40036556 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |