RM Auto OÜ
Registrisse kantud 12574503RM Auto OÜ (registrikood 12574503) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Vasalemma alevik, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 248 557 eurot ja puhaskasum 7 242 eurot, bilansimaht 62 139 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Risto Mäesalu. Juhatuse liige on Risto Mäesalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2013 (12 a 10 k) · Haapsalu mnt 5a, Vasalemma alevik, 76101
Registriandmed KMKR EE101696591 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101696591
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,4 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,7 % | 2024: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −24,8 % | 2024: +40,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 248 557 | 330 462 | 234 685 | 214 331 | 186 514 | 136 755 | 166 509 |
| Puhaskasum | 7 242 | 1 039 | 2 114 | -3 452 | -9 827 | -11 646 | 16 650 |
| Käibevara | 62 139 | 36 048 | 27 381 | 41 652 | 29 901 | 56 367 | 79 794 |
| Põhivara | 0 | 68 | 888 | 2 172 | 4 346 | 7 144 | 5 773 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 139 | 36 116 | 28 269 | 43 824 | 34 247 | 63 511 | 85 567 |
| Kohustised kokku | 32 468 | 16 187 | 9 379 | 27 048 | 11 519 | 30 956 | 41 366 |
| Omakapital | 29 671 | 19 929 | 18 890 | 16 776 | 22 728 | 32 555 | 44 201 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 0,3 % | 0,9 % | -1,6 % | -5,3 % | -8,5 % | 10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 139 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 32 468 € · 52,3 %
- Omakapital 29 671 € · 47,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 150 124 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 98 433 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 122 € | 3 026 € | 68 469 € | 3 |
| II kv 2026 | 7 655 € | 3 051 € | 61 748 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 099 € | 2 639 € | 46 605 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 056 € | 3 437 € | 84 091 € | 3 |
| III kv 2025 | 3 310 € | 2 341 € | 61 169 € | 3 |
| II kv 2025 | 6 197 € | 3 739 € | 47 698 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 747 € | 3 752 € | 78 828 € | 3 |
| IV kv 2024 | 16 343 € | 4 117 € | 122 014 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 374 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 009 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 22 823 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 647 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10190115 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10190115 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 10190115 / 3
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10190115 / 2
-
25.11.2013Esmakanne Ä 10190115
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |