Meditcom OÜ
Registrisse kantud 12577153Meditcom OÜ (registrikood 12577153) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 237 eurot ja puhaskasum -75 eurot, bilansimaht 7 924 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Margus Lumi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2013 (12 a 10 k) · E. Vilde tee 52, Tallinn, 13421
Registriandmed KMKR EE101700571 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101700571
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -31,6 % | 2024: 13,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,2 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,7 % | 2024: 81,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −26,6 % | 2024: −37,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −42,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 237 | 323 | 519 | 3 030 | 5 057 | 3 850 | 6 498 |
| Puhaskasum | -75 | 44 | 179 | 596 | 495 | 85 | -27 |
| Käibevara | 4 275 | 4 255 | 4 292 | 4 316 | 5 325 | 8 939 | 11 567 |
| Põhivara | 3 649 | 3 649 | 3 649 | 3 649 | 3 649 | 3 649 | 3 649 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 924 | 7 904 | 7 941 | 7 965 | 8 974 | 12 588 | 15 216 |
| Kohustised kokku | 1 531 | 1 436 | 1 517 | 1 720 | 3 325 | 7 434 | 10 147 |
| Omakapital | 6 393 | 6 468 | 6 424 | 6 245 | 5 649 | 5 154 | 5 069 |
| Kasumimarginaal | -31,6 % | 13,6 % | 34,5 % | 19,7 % | 9,8 % | 2,2 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 275 € · 54,0 %
- Põhivara 3 649 € · 46,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 531 € · 19,3 %
- Omakapital 6 393 € · 80,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 € | 0 € | 12 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 32 € | 0 € | 135 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 € | 0 € | 89 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 € | 0 € | 13 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 € | 0 € | 56 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Lumi
- Tree Group OÜ Osanik
- MTÜ Uuesalu Spordiklubi Juhatuse liige
- Net Marketing & Sales OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristjan Tähiste
- Net Marketing & Sales OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Net Marketing & Sales OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 220 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Net Marketing & Sales OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10190266 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10190266 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10190266 / 5
-
28.10.2016Muutmiskanne Ä 10190266 / 4
-
25.10.2016Muutmiskanne Ä 10190266 / M2
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10190266 / 3
-
11.12.2013Muutmiskanne Ä 10190266 / 2
-
30.11.2013Esmakanne Ä 10190266
-
28.11.2013Esmakanne Ä 10190266 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |