DermCorrect OÜ
Registrisse kantud 12579821DermCorrect OÜ (registrikood 12579821) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 76 438 eurot ja puhaskasum 4 361 eurot, bilansimaht 45 992 eurot. Juhatuse liikmed on Jaanika Kurm, Monika Kurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2013 (12 a 10 k) · Rüütli tn 38, Pärnu linn, 80011
Registriandmed KMKR EE102631788 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102631788
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,3 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,3 % | 2024: 77,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 4,3 |
| Müügitulu kasv | +12,7 % | 2024: −27,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 438 | 67 810 | 93 445 | 38 650 | 39 420 | 36 000 | 31 789 |
| Puhaskasum | 4 361 | 1 221 | 11 170 | 4 517 | 2 045 | -3 991 | 4 383 |
| Käibevara | 33 932 | 33 806 | 31 660 | 20 550 | 13 168 | 11 672 | 13 722 |
| Põhivara | 12 060 | 1 400 | 0 | 615 | 1 029 | 2 108 | 2 205 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 992 | 35 206 | 31 660 | 21 165 | 14 197 | 13 780 | 15 927 |
| Kohustised kokku | 13 202 | 7 848 | 5 712 | 5 227 | 2 610 | 3 748 | 1 904 |
| Omakapital | 32 790 | 27 358 | 25 948 | 15 938 | 11 587 | 10 032 | 14 023 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 1,8 % | 12,0 % | 11,7 % | 5,2 % | -11,1 % | 13,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 932 € · 73,8 %
- Põhivara 12 060 € · 26,2 %
- Lühiajalised kohustised 13 202 € · 28,7 %
- Omakapital 32 790 € · 71,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96221 Kosmeetiku iluhooldusteenused põhitegevus 45 196 €
-
86221 Eriarstiabi 31 242 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 805 € | 2 381 € | 29 601 € | 3 |
| II kv 2026 | 3 704 € | 2 329 € | 32 378 € | 3 |
| I kv 2026 | 2 986 € | 2 397 € | 20 680 € | 3 |
| IV kv 2025 | 3 243 € | 2 149 € | 21 098 € | 3 |
| III kv 2025 | 3 086 € | 2 349 € | 18 957 € | 3 |
| II kv 2025 | 3 318 € | 2 349 € | 21 098 € | 3 |
| I kv 2025 | 2 708 € | 2 237 € | 15 841 € | 3 |
| IV kv 2024 | 3 511 € | 2 014 € | 24 416 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 268 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 794 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 867 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 509 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMeie ilukliiniku põhieesmärgiks on pakkuda kõikidele klientidele individuaalset lähenemist, et vananeda väärikalt.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10190416 / 8
-
02.06.2020Muutmiskanne Ä 10190416 / 7
-
26.05.2020Muutmiskanne Ä 10190416 / M2
-
05.04.2018Muutmiskanne Ä 10190416 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10190416 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10190416 / 4
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10190416 / 3
-
09.11.2015Muutmiskanne Ä 10190416 / 2
-
05.12.2013Esmakanne Ä 10190416
-
04.12.2013Esmakanne Ä 10190416 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |