Nemodesign OÜ
Registrisse kantud 12584746Nemodesign OÜ (registrikood 12584746) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2024. aasta müügitulu oli 2 859 eurot ja puhaskasum -4 386 eurot, bilansimaht 2 592 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Nikolajeva. Juhatuse liige on Anna Nikolajeva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2013 (12 a 10 k) · Heki tee 4, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -153,4 % | 2023: -1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -169,2 % | 2023: -3,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 13,2 |
| Müügitulu kasv | −80,7 % | 2023: −58,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −29,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 859 | 14 845 | 35 464 | 19 844 | 12 085 | 16 114 |
| Puhaskasum | -4 386 | -228 | 181 | -600 | -271 | 2 564 |
| Käibevara | 2 592 | 7 548 | 7 885 | 7 264 | 8 449 | 9 076 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 592 | 7 548 | 7 885 | 7 264 | 8 449 | 9 076 |
| Kohustised kokku | 0 | 570 | 679 | 1 385 | 1 970 | 2 326 |
| Omakapital | 2 592 | 6 978 | 7 206 | 5 879 | 6 479 | 6 750 |
| Kasumimarginaal | -153,4 % | -1,5 % | 0,5 % | -3,0 % | -2,2 % | 15,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 592 € · 100,0 %
- Omakapital 2 592 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 336 € | 357 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 202 € | 212 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2023 | 34 € | 35 € | 0 € | 2 |
| II kv 2023 | 236 € | 247 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 168 € | 179 € | 0 € | 1 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 112 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 119 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
26.03.2026Muutmiskanne Ä 10190880 / 8
-
26.03.2026Muutmiskanne Ä 10190880 / 9
-
25.03.2026Muutmiskanne Ä 10190880 / 7
-
18.03.2026Muutmiskanne Ä 10190880 / M8
-
17.03.2026Lõpetamiskanne Ä 10190880 / M6
-
17.03.2026Lõpetamiskanne Ä 10190880 / M7
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10190880 / 6
-
25.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10190880 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10190880 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10190880 / 3
-
29.07.2016Muutmiskanne Ä 10190880 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |