Estlis OÜ
Registrisse kantud 12585052Estlis OÜ (registrikood 12585052) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Muratsi küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 45 eurot, bilansimaht 8 735 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liis Kiiker. Juhatuse liige on Liis Kiiker. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2013 (12 a 10 k) · Tõnni, Muratsi küla, 93859
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: -153,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,8 % | 2023: -75,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,2 % | 2023: 28,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2023: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −69,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 238 | 4 105 | 4 589 | 4 084 | 4 110 |
| Puhaskasum | 45 | -1 895 | 606 | -421 | -1 113 | 878 |
| Käibevara | 750 | 956 | 3 974 | 3 472 | 3 956 | 3 174 |
| Põhivara | 7 985 | 7 985 | 9 353 | 13 408 | 16 221 | 26 802 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 735 | 8 941 | 13 327 | 16 880 | 20 177 | 29 976 |
| Kohustised kokku | 6 187 | 6 438 | 8 929 | 13 088 | 15 964 | 24 650 |
| Omakapital | 2 548 | 2 503 | 4 398 | 3 792 | 4 213 | 5 326 |
| Kasumimarginaal | – | -153,1 % | 14,8 % | -9,2 % | -27,3 % | 21,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 750 € · 8,6 %
- Põhivara 7 985 € · 91,4 %
- Lühiajalised kohustised 187 € · 2,1 %
- Pikaajalised kohustised 6 000 € · 68,7 %
- Omakapital 2 548 € · 29,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 1 238 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 3 547 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liis Kiiker
- Estlis RMP OÜ Tegelik kasusaaja
- Lilulo OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTõnni, Muratsi küla, 93859
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 292 | 887 |
| Toetused kokku | 292 | 887 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 292 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 30052545 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30052545 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30052545 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30052545 / 3
-
16.04.2015Muutmiskanne Ä 30052545 / 2
-
13.12.2013Esmakanne Ä 30052545
-
12.12.2013Esmakanne Ä 30052545 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 31.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |