2U OÜ
Registrisse kantud 125864132U OÜ (registrikood 12586413) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 34 200 eurot ja puhaskasum 34 200 eurot, bilansimaht 114 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sander Virro. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Sander Virro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.12.2013 (12 a 10 k) · Mustamäe tee 44, Tallinn, 10621
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 100,0 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,0 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 0,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 34 200 | 0 | 0 | 0 | 79 800 | 79 800 | 79 800 |
| Käibevara | 114 000 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 000 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 114 000 | 0 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 | 79 800 |
| Kasumimarginaal | 100,0 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 114 000 € · 100,0 %
- Omakapital 114 000 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Virro
- NORDIC NETWORKS OÜ Tegelik kasusaaja
- KÄIDUJUHT OÜ Juhatuse liige
- Workrent OÜ Osanik
- ELEKINS OÜ Tegelik kasusaaja
- NORDPANK MARKETS OÜ Juhatuse liige
- Protos Service OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Restonek OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Commob OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Restonek OÜ | 15 % | 375 € | 03.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Commob OÜ 100 %
-
Restonek OÜ 15 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.12.2024Muutmiskanne Ä 10190993 / 7
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10190993 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10190993 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10190993 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10190993 / 3
-
09.04.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10190993 / 2
-
17.12.2013Esmakanne Ä 10190993
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |