TR Installation OÜ

Registrisse kantud 12594654
☆ Jälgi

TR Installation OÜ (registrikood 12594654) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2021. aasta müügitulu oli 116 302 eurot ja puhaskasum 11 613 eurot, bilansimaht 92 736 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 07.01.2014 (12 a 9 k) · P. Süda tn 1, Tallinn, 10118

Müügitulu 2021
116 tuh €
↓ −16 % vs 2020
Puhaskasum 2021
12 tuh €
↑ +1 612 % vs 2020
Töötajad (II kv 2026)
1
↓ −50 % vs I kv
Maksuvõlg (täna)
225 €
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2021 aruanne esitatud 17.10.2022
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
EMTAK 41201
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2021
92 736 €
↑ +28 % vs 2020
Omakapital 2021
67 893 €
↑ +21 % vs 2020

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k050k100k150k200k201920202021

Tuletatud suhtarvud 2021

Kasumimarginaal 10,0 % 2020: -0,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) 17,1 % 2020: -1,4 %
Omakapitali osakaal varadest 73,2 % 2020: 77,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 3,6 2020: 4,2
Müügitulu kasv −16,0 % 2020: −20,0 %
Näitaja, € 2021 2020 2019
Müügitulu 116 302 138 496 173 094
Puhaskasum 11 613 -768 18 195
Käibevara 89 682 67 719 63 427
Põhivara 3 054 4 580 6 107
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 92 736 72 299 69 534
Kohustised kokku 24 843 16 019 12 486
Omakapital 67 893 56 280 57 048
Kasumimarginaal 10,0 % -0,6 % 10,5 %

Bilansi struktuur 2021

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 92 736 €
  • Käibevara 89 682 € · 96,7 %
  • Põhivara 3 054 € · 3,3 %
Rahastus 92 736 €
  • Lühiajalised kohustised 24 843 € · 26,8 %
  • Omakapital 67 893 € · 73,2 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 3,6
Kohustised ÷ bilansimaht 26,8 %
Põhivara osakaal bilansimahust 3,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026
Maksud II kv 2026
0 €

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0100200300400500II 22III 22I 24II 24III 24IV 24I 25II 26

Maksustatav käive kvartalis

0II 22III 22I 24II 24III 24IV 24I 25II 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
II kv 2026 0 € 0 € 0 € 1
I kv 2025 0 € 0 € 0 € 2
IV kv 2024 0 € 0 € 0 € 2
III kv 2024 0 € 0 € 0 € 2
II kv 2024 50 € 0 € 0 € 1
I kv 2024 0 € 0 € 0 € 0
III kv 2022 37 € 35 € 0 € 0
II kv 2022 394 € 425 € 0 € 0

II kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest–
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk0 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

  • 29.09.2026 225,07 €

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Marina Mikaia(s 1976, 49–50 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 26.08.2026

Tegelikud kasusaajad

Marina Mikaia(s 1976, 49–50 a)
Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · GEO · alates 25.08.2026

Osanikud

Custodial Services OÜ
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 10.04.2024
lõplik omanik: Pavel Põld 100 %

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (2)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Hõbemets Grupp OÜ Maksuvõlg 100 % 2 500 € 20.11.2024 2 500 €2022
Metax Solutions OÜ Maksuvõlg 100 % 2 500 € 10.07.2025 937 872 €2024

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Osalused ja nende osalused (2)

Skeem
100 %100 %100 %Custodial Services OÜCustodial Services OÜTR Installation OÜTR Installation OÜHõbemets Grupp OÜHõbemets Grupp OÜMetax Solutions OÜMetax Solutions OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

P. Süda tn 1, Tallinn, 10118
Juhata: 59.430152, 24.746108
Muu kolme või enama korteriga elamu ehitatud 1911 Samal aadressil veel 59 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
225,07 € (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 0/3 esitatud, 3 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2023 (tähtaeg 30.06.2024), 2024 (tähtaeg 30.06.2025), 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (3 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 26.08.2026
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 15
  • 17.08.2026
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 14
  • 10.04.2024
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 13
  • 02.02.2024
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 12
  • 03.09.2023
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 11
  • 09.06.2023
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 10
  • 26.01.2023
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 9
  • 15.11.2022
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 8
  • 05.04.2018
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 7
  • 14.02.2018
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 6
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 5
  • 11.12.2017
    Muutmiskanne Ä 30052673 / 4

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2021 17.10.2022 Väikeettevõtja
2020 09.12.2021 Väikeettevõtja
2019 03.06.2021 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –