Cito OÜ
Registrisse kantud 12596535Cito OÜ (registrikood 12596535) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2025. aasta müügitulu oli 165 906 eurot ja puhaskasum -4 491 eurot, bilansimaht 180 212 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mairo Matsi. Juhatuse liige on Mairo Matsi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.01.2014 (12 a 9 k) · Niidu tee 26, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE101850861 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101850861
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,7 % | 2024: 22,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,9 % | 2024: 24,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,0 % | 2024: 77,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −23,2 % | 2024: +37,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 165 906 | 216 111 | 157 598 | 182 441 | 193 539 | 110 288 | 160 872 |
| Puhaskasum | -4 491 | 49 436 | 10 708 | 12 109 | 30 322 | -4 386 | 7 039 |
| Käibevara | 57 763 | 108 973 | 120 499 | 129 630 | 124 802 | 67 281 | 65 212 |
| Põhivara | 122 449 | 147 589 | 82 949 | 92 122 | 96 620 | 50 989 | 71 263 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 180 212 | 256 562 | 203 448 | 221 752 | 221 422 | 118 270 | 136 475 |
| Kohustised kokku | 23 426 | 56 824 | 53 146 | 64 457 | 76 236 | 3 406 | 17 225 |
| Omakapital | 156 786 | 199 738 | 150 302 | 157 295 | 145 186 | 114 864 | 119 250 |
| Kasumimarginaal | -2,7 % | 22,9 % | 6,8 % | 6,6 % | 15,7 % | -4,0 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 57 763 € · 32,1 %
- Põhivara 122 449 € · 67,9 %
- Lühiajalised kohustised 23 426 € · 13,0 %
- Omakapital 156 786 € · 87,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 374 € | 7 127 € | 43 313 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 931 € | 3 683 € | 34 880 € | 3 |
| I kv 2026 | 12 905 € | 6 406 € | 47 930 € | 3 |
| IV kv 2025 | 9 755 € | 5 716 € | 37 160 € | 3 |
| III kv 2025 | 19 902 € | 6 019 € | 40 029 € | 3 |
| II kv 2025 | 10 300 € | 5 246 € | 41 111 € | 3 |
| I kv 2025 | 10 501 € | 6 141 € | 60 021 € | 3 |
| IV kv 2024 | 18 270 € | 5 224 € | 71 939 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 791 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 376 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 438 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 523 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mairo Matsi
- Granimax OÜ Osanik
- Laundrix OÜ Osanik
- Toolkit OÜ Osanik
- Mulgi Kapsas OÜ Tegelik kasusaaja
- 3-kesi OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNiidu tee 26, Järveküla, 75304
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10191382 / 7
-
27.11.2018Muutmiskanne Ä 10191382 / 6
-
24.10.2018Muutmiskanne Ä 10191382 / M3
-
06.06.2018Muutmiskanne Ä 10191382 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10191382 / 4
-
02.12.2016Muutmiskanne Ä 10191382 / 3
-
28.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10191382 / 2
-
10.01.2014Esmakanne Ä 10191382
-
02.01.2014Esmakanne Ä 10191382 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |