Averi OÜ
Registrisse kantud 12601199Averi OÜ (registrikood 12601199) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Patika küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 31 354 eurot ja puhaskasum 3 923 eurot, bilansimaht 86 182 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ave Hallmägi. Juhatuse liikmed on Ave Hallmägi, Paul Hallmägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.01.2014 (12 a 8 k) · Kuuseriisika tee 14, Patika küla, 75316
Registriandmed KMKR EE101701813 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101701813
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,5 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 15,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,9 % | 2024: 23,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −28,6 % | 2024: −31,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 354 | 43 939 | 63 886 | 73 377 | 55 052 | 58 722 | 62 719 |
| Puhaskasum | 3 923 | 3 303 | 2 176 | 2 000 | 2 318 | 1 187 | 3 559 |
| Käibevara | 33 967 | 36 233 | 39 262 | 23 140 | 13 046 | 10 879 | 12 826 |
| Põhivara | 52 215 | 54 187 | 58 289 | 30 705 | 25 805 | 25 474 | 4 931 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 86 182 | 90 420 | 97 551 | 53 845 | 38 851 | 36 353 | 17 757 |
| Kohustised kokku | 61 280 | 69 436 | 79 882 | 38 352 | 25 358 | 23 864 | 6 455 |
| Omakapital | 24 902 | 20 984 | 17 669 | 15 493 | 13 493 | 12 489 | 11 302 |
| Kasumimarginaal | 12,5 % | 7,5 % | 3,4 % | 2,7 % | 4,2 % | 2,0 % | 5,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 967 € · 39,4 %
- Põhivara 52 215 € · 60,6 %
- Lühiajalised kohustised 10 983 € · 12,7 %
- Pikaajalised kohustised 50 297 € · 58,4 %
- Omakapital 24 902 € · 28,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01251 Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus põhitegevus 12 996 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 11 714 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 766 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 1 877 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 922 € | 1 615 € | 13 723 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 692 € | 1 706 € | 11 813 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 486 € | 1 799 € | 11 969 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 706 € | 2 063 € | 9 423 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 034 € | 2 063 € | 13 644 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 800 € | 1 608 € | 6 879 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 003 € | 1 895 € | 9 586 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 474 € | 1 817 € | 10 473 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 307 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 538 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 574 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 035 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Paul Hallmägi
- OÜ Neal Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
-
Ave Hallmägi
- OÜ Neal Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuuseriisika tee 14, Patika küla, 75316
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 140 | 3 344 |
| Müük avalikule sektorile | – | 537 |
| Toetused kokku | 1 140 | 3 344 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.06.2024Osanike muutmine Ä 10192000 / 9
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192000 / 8
-
25.02.2019Muutmiskanne Ä 10192000 / 6
-
25.02.2019Muutmiskanne Ä 10192000 / 7
-
22.01.2019Muutmiskanne Ä 10192000 / 5
-
22.01.2019Muutmiskanne Ä 10192000 / M4
-
21.12.2018Muutmiskanne Ä 10192000 / M3
-
20.12.2018Muutmiskanne Ä 10192000 / M2
-
23.11.2018Muutmiskanne Ä 10192000 / M1
-
23.11.2018Muutmiskanne Ä 10192000 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10192000 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10192000 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |