Facilitation OÜ
Registrisse kantud 12602218Facilitation OÜ (registrikood 12602218) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -6 eurot, bilansimaht 34 093 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Timo Uustal. Juhatuse liige on Timo Uustal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.01.2014 (12 a 8 k) · Narva mnt 15, Tallinn, 10120
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,3 % | 2023: 83,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2023: 6,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 20 397 | 6 825 | – | 0 |
| Puhaskasum | -6 | -6 | 16 143 | 6 825 | – | 0 |
| Käibevara | 34 093 | 34 099 | 34 105 | 16 665 | 9 840 | 9 840 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 093 | 34 099 | 34 105 | 16 665 | 9 840 | 9 840 |
| Kohustised kokku | 5 704 | 5 704 | 5 704 | 4 407 | 4 407 | 4 407 |
| Omakapital | 28 389 | 28 395 | 28 401 | 12 258 | 5 433 | 5 433 |
| Kasumimarginaal | – | – | 79,1 % | 100,0 % | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 093 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 704 € · 16,7 %
- Omakapital 28 389 € · 83,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 342 € | 371 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 677 € | 755 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 114 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 124 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Timo Uustal
- Healthuppers Liit Juhatuse liige
- Renofy OÜ Osanik
- Nursebeam OÜ Juhatuse liige
- Wander Everywhere Selts Juhatuse liige
- SecurityDrills OÜ Juhatuse liige
- Carbonific OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10192067 / 8
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192067 / 7
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 10192067 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10192067 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10192067 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10192067 / 3
-
03.05.2016Muutmiskanne Ä 10192067 / 2
-
22.01.2014Esmakanne Ä 10192067
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 17.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |