Temeter OÜ
Registrisse kantud 12604074Temeter OÜ (registrikood 12604074) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Põltsamaa linn, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 598 444 eurot ja puhaskasum -103 689 eurot, bilansimaht 1 187 662 eurot. Juhatuse liikmed on Kaimar Kaljuste, Meelis Kaljuste, Silver Rätsep. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.01.2014 (12 a 8 k) · Ringtee tn 1, Põltsamaa linn, 48106
Registriandmed KMKR EE101735627 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101735627
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -17,3 % | 2024: -39,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,9 % | 2024: -17,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,3 % | 2024: 70,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +26,4 % | 2024: −13,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 598 444 | 473 451 | 547 973 | 878 079 | 435 497 | 416 799 | 273 536 |
| Puhaskasum | -103 689 | -184 809 | -21 229 | 282 082 | 281 008 | 168 096 | 199 071 |
| Käibevara | 433 794 | 583 921 | 560 465 | 593 891 | 501 779 | 300 525 | 161 094 |
| Põhivara | 753 868 | 908 966 | 1 132 465 | 1 334 762 | 831 588 | 770 613 | 815 317 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 187 662 | 1 492 887 | 1 692 930 | 1 928 653 | 1 333 367 | 1 071 138 | 976 411 |
| Kohustised kokku | 234 115 | 435 595 | 450 827 | 633 332 | 287 870 | 279 872 | 327 074 |
| Omakapital | 953 547 | 1 057 292 | 1 242 103 | 1 295 321 | 1 045 497 | 791 266 | 649 337 |
| Kasumimarginaal | -17,3 % | -39,0 % | -3,9 % | 32,1 % | 64,5 % | 40,3 % | 72,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 433 794 € · 36,5 %
- Põhivara 753 868 € · 63,5 %
- Lühiajalised kohustised 190 339 € · 16,0 %
- Pikaajalised kohustised 43 776 € · 3,7 %
- Omakapital 953 547 € · 80,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus põhitegevus 513 010 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 36 458 €
-
16111 Puidu saagimine ja hööveldamine 24 623 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 14 953 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 862 € | 15 947 € | 187 827 € | 4 |
| II kv 2026 | 21 660 € | 16 399 € | 46 616 € | 3 |
| I kv 2026 | 20 001 € | 20 028 € | 47 569 € | 3 |
| IV kv 2025 | 63 501 € | 18 641 € | 350 370 € | 3 |
| III kv 2025 | 20 093 € | 17 650 € | 73 493 € | 3 |
| II kv 2025 | 50 945 € | 15 330 € | 175 331 € | 4 |
| I kv 2025 | 0 € | 13 869 € | 49 685 € | 3 |
| IV kv 2024 | 48 582 € | 24 464 € | 223 683 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 621 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 316 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 62 609 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 556 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silver Rätsep
- Mällikvere Põllumajandusühistu Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Kullaga Tuulik Tegelik kasusaaja
-
Kaimar Kaljuste
- Mällikvere Põllumajandusühistu Juhatuse liige
- OÜ Andemar Osanik
- Hajaenergia OÜ Tegelik kasusaaja
-
Meelis Kaljuste
- Mällikvere Põllumajandusühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 26,4 %
- 92. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 953 547 €
- 96. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Jõgeva maakond 99 741 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 34 766 | 101 571 |
| Müük avalikule sektorile | 5 543 | 12 193 |
| Toetused kokku | 34 766 | 101 571 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 34 766 €
- Põltsamaa Vallavara OÜ · maksed 3 683 €
- Põltsamaa Vallavalitsus · maksed 1 860 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20066502 / 6
-
18.06.2021Muutmiskanne Ä 20066502 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20066502 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20066502 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20066502 / 2
-
27.01.2014Esmakanne Ä 20066502
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |