Arilo OÜ
Registrisse kantud 12606392Arilo OÜ (registrikood 12606392) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Papisilla küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 127 293 eurot ja puhaskasum -8 152 eurot, bilansimaht 92 887 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Juurikas. Juhatuse liige on Anna Juurikas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.01.2014 (12 a 8 k) · Oti, Papisilla küla, 86013
Registriandmed KMKR EE101750521 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101750521
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,4 % | 2024: 20,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,4 % | 2024: 35,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,3 % | 2024: 89,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 7,4 |
| Müügitulu kasv | +8,6 % | 2024: +50,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 293 | 117 173 | 77 835 | 73 219 | 104 345 | 110 419 | 98 858 |
| Puhaskasum | -8 152 | 24 161 | -622 | -10 574 | 25 | -7 901 | 14 823 |
| Käibevara | 52 883 | 61 359 | 37 010 | 33 080 | 36 240 | 44 243 | 41 609 |
| Põhivara | 40 004 | 15 727 | 23 634 | 31 166 | 35 814 | 39 685 | 50 062 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 92 887 | 77 086 | 60 644 | 64 246 | 72 054 | 83 928 | 91 671 |
| Kohustised kokku | 32 250 | 8 297 | 16 016 | 18 996 | 16 230 | 18 129 | 17 971 |
| Omakapital | 60 637 | 68 789 | 44 628 | 45 250 | 55 824 | 65 799 | 73 700 |
| Kasumimarginaal | -6,4 % | 20,6 % | -0,8 % | -14,4 % | 0,0 % | -7,2 % | 15,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 883 € · 56,9 %
- Põhivara 40 004 € · 43,1 %
- Lühiajalised kohustised 13 003 € · 14,0 %
- Pikaajalised kohustised 19 247 € · 20,7 %
- Omakapital 60 637 € · 65,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 121 515 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 3 204 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 1 200 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 952 €
-
96229 Muud iluhooldused ja iluteenused 422 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 254 € | 5 624 € | 1 692 € | 3 |
| II kv 2026 | 584 € | 520 € | 1 073 € | 3 |
| I kv 2026 | 3 550 € | 3 831 € | 3 256 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 545 € | 5 885 € | 5 013 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 726 € | 5 167 € | 1 944 € | 3 |
| II kv 2025 | 2 991 € | 3 092 € | 4 458 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 192 € | 3 774 € | 4 072 € | 3 |
| IV kv 2024 | 3 437 € | 3 686 € | 2 746 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 751 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 875 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 310,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 564 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 202 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOti, Papisilla küla, 86013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 30052857 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30052857 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 30052857 / 4
-
25.03.2015Muutmiskanne Ä 30052857 / 3
-
23.03.2015Muutmiskanne Ä 30052857 / M2
-
20.06.2014Muutmiskanne Ä 30052857 / 2
-
13.06.2014Muutmiskanne Ä 30052857 / M1
-
30.01.2014Esmakanne Ä 30052857
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |