FaceBridge OÜ
Registrisse kantud 12608445FaceBridge OÜ (registrikood 12608445) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 29 455 eurot ja puhaskasum 1 506 eurot, bilansimaht 24 692 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maarja Sild. Juhatuse liige on Maarja Sild. Maksuvõlg on 891,75 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2014 (12 a 8 k) · Suur-Patarei tn 9, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE101759153 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101759153
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,9 % | 2024: 35,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,8 % | 2024: 61,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −52,7 % | 2024: −14,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 455 | 62 312 | 73 107 | 61 666 | 52 358 | 43 662 | 53 342 |
| Puhaskasum | 1 506 | 7 139 | 17 990 | 912 | 627 | 1 136 | 752 |
| Käibevara | 21 076 | 27 753 | 30 827 | 27 157 | 35 064 | 29 720 | 22 907 |
| Põhivara | 3 616 | 5 331 | 5 697 | 6 488 | 1 196 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 692 | 33 084 | 36 524 | 33 645 | 36 260 | 29 720 | 22 907 |
| Kohustised kokku | 9 438 | 12 766 | 15 168 | 24 279 | 27 807 | 21 894 | 18 767 |
| Omakapital | 15 254 | 20 318 | 21 356 | 9 366 | 8 453 | 7 826 | 4 140 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 11,5 % | 24,6 % | 1,5 % | 1,2 % | 2,6 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 076 € · 85,4 %
- Põhivara 3 616 € · 14,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 438 € · 38,2 %
- Omakapital 15 254 € · 61,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 517 € | 1 120 € | 9 190 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 326 € | 1 695 € | 10 813 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 797 € | 1 249 € | 10 715 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 727 € | 0 € | 4 444 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 706 € | 36 € | 6 998 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 836 € | 2 167 € | 10 534 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 810 € | 997 € | 9 737 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 570 € | 2 287 € | 19 090 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 839 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 373 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 063 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 718 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 891,75 €
- 29.09.2026 1 189,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 19 999 | 15 247 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahvusringhääling · maksed 19 999 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192516 / 6
-
15.02.2021Muutmiskanne Ä 10192516 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10192516 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10192516 / 3
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10192516 / 2
-
04.02.2014Esmakanne Ä 10192516
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |