InYourFace OÜ
Registrisse kantud 12609232InYourFace OÜ (registrikood 12609232) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala juuksuri- ja muu iluteenindus (EMTAK 9602). 2023. aasta müügitulu oli 25 409 eurot ja puhaskasum -3 620 eurot, bilansimaht 37 673 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hella Marats. Juhatuse liige on Hella Marats. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.02.2014 (12 a 8 k) · Väike kaar 19, Tartu linn, 50403
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuri- ja muu iluteenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -14,2 % | 2022: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,6 % | 2022: 1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +6,5 % | 2022: −42,9 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 409 | 23 859 | 41 797 | 24 600 | 20 270 |
| Puhaskasum | -3 620 | 590 | -1 704 | 6 966 | 7 723 |
| Käibevara | 7 873 | 13 693 | 15 600 | 8 808 | 5 557 |
| Põhivara | 29 800 | 27 600 | 25 103 | 33 600 | 29 888 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 673 | 41 293 | 40 703 | 42 408 | 35 445 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 37 673 | 41 293 | 40 703 | 42 408 | 35 445 |
| Kasumimarginaal | -14,2 % | 2,5 % | -4,1 % | 28,3 % | 38,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 873 € · 20,9 %
- Põhivara 29 800 € · 79,1 %
- Omakapital 37 673 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 005 € | 1 053 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 502 € | 526 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 362 € | 1 424 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 357 € | 1 424 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 237 € | 251 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 1 732 € | 1 801 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 2 170 € | 2 261 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 2 856 € | 2 964 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 335 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20066597 / 5
-
09.03.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20066597 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20066597 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 20066597 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20066597 / 2
-
05.02.2014Esmakanne Ä 20066597
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |