Mocu OÜ
Registrisse kantud 12610146Mocu OÜ (registrikood 12610146) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 5 172 eurot ja puhaskasum 616 eurot, bilansimaht 36 224 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ranno Käomägi. Juhatuse liige on Ranno Käomägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2014 (12 a 8 k) · Oru tn 23, Valga linn, 68205
Registriandmed KMKR EE101700429 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101700429
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 2024: -75,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,7 % | 2024: -8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 243,1 | 2024: 96,1 |
| Müügitulu kasv | +5,1 % | 2024: +8,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 172 | 4 919 | 4 552 | 2 926 | 3 488 | 4 161 | 4 204 |
| Puhaskasum | 616 | -3 726 | 1 424 | 429 | 925 | -227 | 1 098 |
| Käibevara | 36 224 | 44 119 | 71 837 | 70 541 | 70 139 | 69 132 | 69 384 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 224 | 44 119 | 71 837 | 70 541 | 70 139 | 69 132 | 69 384 |
| Kohustised kokku | 149 | 459 | 451 | 579 | 606 | 525 | 550 |
| Omakapital | 36 075 | 43 660 | 71 386 | 69 962 | 69 533 | 68 607 | 68 834 |
| Kasumimarginaal | 11,9 % | -75,7 % | 31,3 % | 14,7 % | 26,5 % | -5,5 % | 26,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 224 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 149 € · 0,4 %
- Omakapital 36 075 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 243,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 227 € | 0 € | 1 844 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 054 € | 0 € | 9 290 € | 0 |
| I kv 2026 | 250 € | 0 € | 1 605 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 581 € | 0 € | 1 560 € | 0 |
| III kv 2025 | 153 € | 0 € | 1 511 € | 0 |
| II kv 2025 | 145 € | 0 € | 1 313 € | 0 |
| I kv 2025 | 90 € | 0 € | 1 232 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 150 € | 0 € | 1 329 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 76 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 615 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ranno Käomägi
- Remato Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Cuculus Holding OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOru tn 23, Valga linn, 68205
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 992 | 1 474 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Otepää Tervisekeskus · maksed 992 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20066613 / 7
-
02.11.2022Muutmiskanne Ä 20066613 / 6
-
16.06.2022Muutmiskanne Ä 20066613 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20066613 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 20066613 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20066613 / 2
-
06.02.2014Esmakanne Ä 20066613
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |