MALICE OÜ
Registrisse kantud 12610844MALICE OÜ (registrikood 12610844) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2024. aasta müügitulu oli 319 614 eurot ja puhaskasum 20 768 eurot, bilansimaht 409 737 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Trei. Juhatuse liige on Marko Trei. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.02.2014 (12 a 8 k) · Sinikivi tee 1, Lehmja küla, 75306
Registriandmed KMKR EE101696669 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101696669
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 2023: 6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2023: 6,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,6 % | 2023: 61,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2023: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −7,1 % | 2023: +7,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 319 614 | 343 978 | 319 417 | 276 941 | 320 716 | 293 244 |
| Puhaskasum | 20 768 | 20 532 | 97 | 5 075 | 16 625 | 39 357 |
| Käibevara | 118 909 | 122 913 | 210 492 | 153 374 | 103 793 | 92 217 |
| Põhivara | 290 828 | 373 727 | 311 894 | 574 989 | 719 055 | 889 259 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 409 737 | 496 640 | 522 386 | 728 363 | 822 848 | 981 476 |
| Kohustised kokku | 99 780 | 189 818 | 236 391 | 441 694 | 541 254 | 716 507 |
| Omakapital | 309 957 | 306 822 | 285 995 | 286 669 | 281 594 | 264 969 |
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 6,0 % | 0,0 % | 1,8 % | 5,2 % | 13,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 118 909 € · 29,0 %
- Põhivara 290 828 € · 71,0 %
- Lühiajalised kohustised 99 780 € · 24,4 %
- Omakapital 309 957 € · 75,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 208 655 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 64 680 €
-
77121 Veokite rentimine ja kasutusrent 46 279 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 352 € | 1 198 € | 17 692 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 318 € | 1 198 € | 22 528 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 638 € | 1 198 € | 16 993 € | 1 |
| IV kv 2025 | 14 982 € | 1 198 € | 79 138 € | 1 |
| III kv 2025 | 10 890 € | 1 198 € | 63 023 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 406 € | 1 198 € | 113 011 € | 1 |
| I kv 2025 | 7 878 € | 1 184 € | 38 700 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 1 157 € | 66 963 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 117 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 399 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 52,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 897 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 768 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Trei
- OSAÜHING Foilpoint Tegelik kasusaaja
- ATP sert OÜ Tegelik kasusaaja
- K.C.M Invest OÜ Juhatuse liige
- Rae vald, Peetri alevik, Aruheina tee 13 korteriühistu Juhatuse liige
- F-Line OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192689 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10192689 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10192689 / 3
-
24.05.2017Muutmiskanne Ä 10192689 / 2
-
07.02.2014Esmakanne Ä 10192689
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 01.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |