Bauserv OÜ
Registrisse kantud 12611660Bauserv OÜ (registrikood 12611660) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 406 903 eurot ja puhaskasum -5 944 eurot, bilansimaht 121 703 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sergei Klenovski. Juhatuse liige on Sergei Klenovski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.02.2014 (12 a 8 k) · Türi tn 6/1, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE101814360 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101814360
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,5 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,5 % | 2024: 45,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,7 % | 2024: 68,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −14,0 % | 2024: +2,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 406 903 | 473 074 | 460 669 | 342 391 | 336 600 | 194 714 | 251 949 |
| Puhaskasum | -5 944 | 47 497 | 66 691 | 31 429 | 776 | 443 | 25 684 |
| Käibevara | 121 522 | 151 325 | 152 470 | 65 802 | 40 297 | 27 609 | 25 051 |
| Põhivara | 181 | 2 778 | 6 326 | 6 434 | 0 | 458 | 958 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 121 703 | 154 103 | 158 796 | 72 236 | 40 297 | 28 067 | 26 009 |
| Kohustised kokku | 42 909 | 49 365 | 86 555 | 36 686 | 36 176 | 24 722 | 23 107 |
| Omakapital | 78 794 | 104 738 | 72 241 | 35 550 | 4 121 | 3 345 | 2 902 |
| Kasumimarginaal | -1,5 % | 10,0 % | 14,5 % | 9,2 % | 0,2 % | 0,2 % | 10,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 121 522 € · 99,9 %
- Põhivara 181 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 42 909 € · 35,3 %
- Omakapital 78 794 € · 64,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 830 € | 21 117 € | 111 419 € | 6 |
| II kv 2026 | 39 665 € | 20 036 € | 139 147 € | 6 |
| I kv 2026 | 36 999 € | 21 970 € | 92 164 € | 6 |
| IV kv 2025 | 50 987 € | 22 568 € | 174 271 € | 6 |
| III kv 2025 | 17 780 € | 16 688 € | 71 492 € | 6 |
| II kv 2025 | 18 692 € | 14 405 € | 72 260 € | 5 |
| I kv 2025 | 37 223 € | 15 809 € | 137 383 € | 4 |
| IV kv 2024 | 28 348 € | 14 346 € | 136 135 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 277 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 039 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 37 140 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 256 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sergei Klenovski
- Airrecon OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ AP Advice Osanik
- SkyDev OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 886 | 4 244 |
| Müük avalikule sektorile | 2 189 | 126 946 |
| Toetused kokku | 886 | 4 244 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 2 189 €
- Eesti Töötukassa · toetus 886 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192748 / 12
-
28.10.2020Muutmiskanne Ä 10192748 / 11
-
23.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10192748 / 10
-
31.01.2018Muutmiskanne Ä 10192748 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10192748 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10192748 / 7
-
27.02.2017Muutmiskanne Ä 10192748 / 6
-
22.02.2016Muutmiskanne Ä 10192748 / 5
-
31.12.2015Muutmiskanne Ä 10192748 / 4
-
13.02.2015Muutmiskanne Ä 10192748 / 3
-
08.12.2014Muutmiskanne Ä 10192748 / 2
-
10.02.2014Esmakanne Ä 10192748
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |