Enlil OÜ
Registrisse kantud 12613989Enlil OÜ (registrikood 12613989) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Lokuti küla, tegevusala saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus (EMTAK 96041). 2023. aasta müügitulu oli 11 593 eurot ja puhaskasum -2 749 eurot, bilansimaht 699 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anu Altmets. Juhatuse liige on Anu Altmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.02.2014 (12 a 8 k) · Lokuti tee 14, Lokuti küla, 75514
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -23,7 % | 2022: 4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2022: 34,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -208,0 % | 2022: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2022: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +6,7 % | 2022: +212,3 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 593 | 10 869 | 3 480 | 2 252 | 8 236 |
| Puhaskasum | -2 749 | 446 | 1 533 | -1 327 | -746 |
| Käibevara | 481 | 1 472 | 2 370 | 182 | 860 |
| Põhivara | 218 | 873 | 1 528 | 2 183 | 2 832 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 699 | 2 345 | 3 898 | 2 365 | 3 692 |
| Kohustised kokku | 2 153 | 1 051 | 3 050 | 3 050 | 3 050 |
| Omakapital | -1 454 | 1 294 | 848 | -685 | 642 |
| Kasumimarginaal | -23,7 % | 4,1 % | 44,1 % | -58,9 % | -9,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 481 € · 68,8 %
- Põhivara 218 € · 31,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 153 € · 308,0 %
- Omakapital -1 454 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 308,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
96041 Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus põhitegevus 8 990 €
-
93299 Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 2 603 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 179 € | 1 249 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 178 € | 1 249 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 983 € | 1 045 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 594 € | 637 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 595 € | 637 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 594 € | 637 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 792 € | 850 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 396 € | 425 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 393 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 416 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 801 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLokuti tee 14, Lokuti küla, 75514
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10192917 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10192917 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10192917 / 2
-
14.02.2014Esmakanne Ä 10192917
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |