Metsmark OÜ
Registrisse kantud 12615586Metsmark OÜ (registrikood 12615586) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrva linn, tegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). 2025. aasta müügitulu oli 673 170 eurot ja puhaskasum 17 699 eurot, bilansimaht 1 016 843 eurot. Juhatuse liikmed on Egon Niittee, Rait Allik. Maksuvõlg on 4 236,67 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2014 (12 a 8 k) · Veski tn 11, Tõrva linn, 68604
Registriandmed KMKR EE101698544 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101698544
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maanteede ja kiirteede ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,6 % | 2024: 60,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −44,5 % | 2024: −8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 673 170 | 1 213 558 | 1 325 168 | 1 099 641 | 1 335 400 | 1 579 898 | 1 239 292 |
| Puhaskasum | 17 699 | 52 320 | 214 410 | 78 192 | -48 901 | 55 912 | 68 277 |
| Käibevara | 488 661 | 393 021 | 506 904 | 375 189 | 251 050 | 537 408 | 110 949 |
| Põhivara | 528 182 | 571 432 | 499 545 | 570 669 | 867 339 | 816 377 | 548 174 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 016 843 | 964 453 | 1 006 449 | 945 858 | 1 118 389 | 1 353 785 | 659 123 |
| Kohustised kokku | 420 916 | 386 225 | 480 541 | 634 360 | 885 083 | 1 071 578 | 432 828 |
| Omakapital | 595 927 | 578 228 | 525 908 | 311 498 | 233 306 | 282 207 | 226 295 |
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 4,3 % | 16,2 % | 7,1 % | -3,7 % | 3,5 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 488 661 € · 48,1 %
- Põhivara 528 182 € · 51,9 %
- Lühiajalised kohustised 283 523 € · 27,9 %
- Pikaajalised kohustised 137 393 € · 13,5 %
- Omakapital 595 927 € · 58,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus põhitegevus 549 715 €
-
43122 Maakuivendus- ja maaparandustööd 109 165 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 14 290 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 145 € | 16 371 € | 300 817 € | 4 |
| II kv 2026 | 10 168 € | 13 007 € | 120 645 € | 4 |
| I kv 2026 | 92 085 € | 14 264 € | 448 337 € | 4 |
| IV kv 2025 | 0 € | 17 229 € | 73 067 € | 4 |
| III kv 2025 | 36 584 € | 15 553 € | 264 988 € | 4 |
| II kv 2025 | 17 641 € | 14 435 € | 135 972 € | 4 |
| I kv 2025 | 32 024 € | 15 333 € | 196 328 € | 4 |
| IV kv 2024 | 93 679 € | 21 119 € | 449 022 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 715 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 457 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 100 272 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 624 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 236,67 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rait Allik
- Osaühing Pro Grupp Invest Juhatuse liige
- Asfaldiproff OÜ Juhatuse liige
- Nordic Road OÜ Tegelik kasusaaja
- TR Veod OÜ Juhatuse liige
- Frendit Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing FRENDIT Juhatuse liige
- Ritsu Loghomes OÜ Osanik Pankrotis
- PGI Trans OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raial Invest OÜ
- Osaühing Pro Grupp Invest Osanik
- Asfaldiproff OÜ Osanik
- TR Veod OÜ Osanik
- Frendit Infra OÜ Osanik
- Osaühing FRENDIT Osanik
- Rolar OÜ Osanik
- AR Arendus OÜ Osanik
- Alforme OÜ Osanik
-
Egon Niittee
- N-Investeeringud OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Koorküla Külaselts Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Raial Invest OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeski tn 11, Tõrva linn, 68604
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Tõrva vald 44,5 %
- 18. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Tõrva vald 2,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 502 | 61 683 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tõrva Vallavalitsus · maksed 502 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubmetsmark.ee · veebileht ei avanenud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 4236.67 €
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20066743 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20066743 / 5
-
18.12.2017Muutmiskanne Ä 20066743 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20066743 / 3
-
06.05.2014Muutmiskanne Ä 20066743 / 2
-
18.02.2014Esmakanne Ä 20066743
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |