Kükloop OÜ
Registrisse kantud 12619167Kükloop OÜ (registrikood 12619167) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Võsu alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 29 870 eurot ja puhaskasum 2 038 eurot, bilansimaht 16 409 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enar Essenson. Juhatuse liige on Merili Essenson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.02.2014 (12 a 7 k) · Lõuna tn 6, Võsu alevik, 45501
Registriandmed KMKR EE101930587 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- EE101930587
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,8 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,7 % | 2024: 48,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,3 % | 2024: 57,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −24,4 % | 2024: +13,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 870 | 39 523 | 34 927 | 32 455 | 14 158 | 10 808 | 28 937 |
| Puhaskasum | 2 038 | 4 258 | 12 284 | -26 964 | 5 392 | 157 | -2 903 |
| Käibevara | 11 230 | 7 908 | 17 683 | 4 654 | 9 940 | 4 905 | 8 104 |
| Põhivara | 5 179 | 7 594 | 10 009 | 13 306 | 11 616 | 0 | 433 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 409 | 15 502 | 27 692 | 17 960 | 21 556 | 4 905 | 8 537 |
| Kohustised kokku | 5 522 | 6 652 | 23 100 | 10 752 | 12 284 | 1 025 | 4 814 |
| Omakapital | 10 887 | 8 850 | 4 592 | 7 208 | 9 272 | 3 880 | 3 723 |
| Kasumimarginaal | 6,8 % | 10,8 % | 35,2 % | -83,1 % | 38,1 % | 1,5 % | -10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 230 € · 68,4 %
- Põhivara 5 179 € · 31,6 %
- Lühiajalised kohustised 3 236 € · 19,7 %
- Pikaajalised kohustised 2 286 € · 13,9 %
- Omakapital 10 887 € · 66,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus põhitegevus 16 955 €
-
55202 Puhkemajad 12 915 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 591 € | 0 € | 11 965 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 10 921 € | 0 |
| I kv 2026 | 966 € | 0 € | 7 383 € | 0 |
| IV kv 2025 | 461 € | 0 € | 8 990 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 684 € | 0 € | 11 390 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 991 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 8 036 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 € | 0 € | 9 322 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 197 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 988 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Enar Essenson
- Mittetulundusühing Võsu Jazz Juhatuse liige
-
Merili Essenson
- Clevendia OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõuna tn 6, Võsu alevik, 45501
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.04.2026Muutmiskanne Ä 10193260 / M4
-
28.04.2026Muutmiskanne Ä 10193260 / 11
-
21.08.2024Muutmiskanne Ä 10193260 / 10
-
22.05.2024Muutmiskanne Ä 10193260 / 9
-
17.05.2024Muutmiskanne Ä 10193260 / M2
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10193260 / 8
-
01.07.2022Muutmiskanne Ä 10193260 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10193260 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10193260 / 5
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10193260 / 4
-
11.05.2015Muutmiskanne Ä 10193260 / 3
-
20.11.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10193260 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 27.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |