Itcon Eesti OÜ
Registrisse kantud 12619348Itcon Eesti OÜ (registrikood 12619348) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62021). 2023. aasta müügitulu oli 64 352 eurot ja puhaskasum 7 026 eurot, bilansimaht 54 388 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mario Krabi. Juhatuse liige on Mario Krabi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.02.2014 (12 a 7 k) · Keldrimäe tn 4, Tallinn, 10113
Registriandmed KMKR EE102333866 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102333866
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 10,9 % | 2022: -4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,3 % | 2022: -4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,6 | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +42,2 % | 2022: −22,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 64 352 | 45 260 | 58 150 | 39 799 | 37 027 |
| Puhaskasum | 7 026 | -1 907 | -4 213 | 8 835 | 32 546 |
| Käibevara | 32 130 | 21 439 | 25 400 | 41 381 | 32 546 |
| Põhivara | 22 258 | 25 032 | 26 682 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 388 | 46 471 | 52 082 | 41 381 | 32 546 |
| Kohustised kokku | 1 723 | 0 | 3 704 | 0 | 0 |
| Omakapital | 52 665 | 46 471 | 48 378 | 41 381 | 32 546 |
| Kasumimarginaal | 10,9 % | -4,2 % | -7,2 % | 22,2 % | 87,9 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 130 € · 59,1 %
- Põhivara 22 258 € · 40,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 723 € · 3,2 %
- Omakapital 52 665 € · 96,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 854 € | 351 € | 8 610 € | 1 |
| II kv 2026 | 953 € | 351 € | 7 017 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 112 € | 351 € | 13 976 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 550 € | 351 € | 24 738 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 284 € | 351 € | 16 380 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 473 € | 351 € | 11 853 € | 1 |
| I kv 2025 | 923 € | 347 € | 8 907 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 932 € | 684 € | 16 225 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 285 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 117 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 870 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 225 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 830 | 56 891 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 21 830 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.01.2026Muutmiskanne Ä 10193232 / 11
-
09.01.2026Osanike muutmine Ä 10193232 / M9
-
05.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10193232 / 10
-
29.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10193232 / 9
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10193232 / 8
-
23.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10193232 / 7
-
05.04.2018Muutmiskanne Ä 10193232 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10193232 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10193232 / 4
-
04.04.2017Muutmiskanne Ä 10193232 / 3
-
31.03.2017Muutmiskanne Ä 10193232 / M2
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10193232 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 04.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |