Jard OÜ
Registrisse kantud 12622149Jard OÜ (registrikood 12622149) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 28 847 eurot ja puhaskasum -1 984 eurot, bilansimaht 7 439 eurot. Juhatuse liikmed on Merili Paemurd, Kert Põldots. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.03.2014 (12 a 7 k) · Pirni tn 7b, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE101700759 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101700759
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,9 % | 2024: -8,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -46,5 % | 2024: -55,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +5,9 % | 2024: −23,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 847 | 27 232 | 35 533 | 32 736 | 18 172 | 7 299 | 312 |
| Puhaskasum | -1 984 | -2 388 | 54 | -621 | 1 323 | 1 818 | -84 |
| Käibevara | 6 984 | 1 964 | 5 354 | 5 382 | 1 584 | 631 | 733 |
| Põhivara | 455 | 701 | 946 | 1 192 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 439 | 2 665 | 6 300 | 6 574 | 1 584 | 631 | 733 |
| Kohustised kokku | 10 899 | 4 141 | 5 388 | 5 716 | 105 | 475 | 2 395 |
| Omakapital | -3 460 | -1 476 | 912 | 858 | 1 479 | 156 | -1 662 |
| Kasumimarginaal | -6,9 % | -8,8 % | 0,2 % | -1,9 % | 7,3 % | 24,9 % | -26,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 984 € · 93,9 %
- Põhivara 455 € · 6,1 %
- Lühiajalised kohustised 4 343 € · 58,4 %
- Pikaajalised kohustised 6 556 € · 88,1 %
- Omakapital -3 460 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 146,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 527 € | 0 € | 6 196 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 014 € | 0 € | 10 830 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 922 € | 0 |
| IV kv 2025 | 133 € | 0 € | 4 629 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 136 € | 0 € | 10 489 € | 0 |
| II kv 2025 | 881 € | 0 € | 9 569 € | 0 |
| I kv 2025 | 201 € | 0 € | 5 270 € | 0 |
| IV kv 2024 | 424 € | 0 € | 8 098 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 176 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 065 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merili Paemurd
- Osaühing KAITSEINGEL Juhatuse liige
- Kaitseingel Puhastus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubDetailing Tallinn – Fantom Car Detailing pakub professionaalset auto iluhooldust, et muuta auto paremaks ja uhkemaks. Hoolduslahendused, mis rõhutavad sõiduki unikaalsust ja kaitsevad selle pinda.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10193422 / 8
-
18.05.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10193422 / 7
-
21.03.2022Muutmiskanne Ä 10193422 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10193422 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10193422 / 4
-
10.04.2017Muutmiskanne Ä 10193422 / 3
-
07.04.2017Muutmiskanne Ä 10193422 / M2
-
07.04.2017Muutmiskanne Ä 10193422 / M3
-
07.04.2017Muutmiskanne Ä 10193422 / M4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10193422 / 2
-
03.03.2014Esmakanne Ä 10193422 / M1
-
03.03.2014Esmakanne Ä 10193422
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |