Avaring OÜ
Registrisse kantud 12629921Avaring OÜ (registrikood 12629921) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 197 461 eurot ja puhaskasum 70 669 eurot, bilansimaht 1 357 147 eurot. Juhatuse liikmed on Inga Müür, Mihkel Müür. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.2014 (12 a 7 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101730101 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101730101
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,3 % | 2024: 82,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | −9,2 % | 2024: −47,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 197 461 | 217 407 | 410 832 | 269 477 | 273 287 | 261 362 | 558 270 |
| Puhaskasum | 70 669 | 15 490 | 140 265 | 56 640 | 36 686 | 4 746 | 109 549 |
| Käibevara | 106 855 | 140 152 | 218 607 | 132 661 | 90 999 | 101 666 | 145 984 |
| Põhivara | 1 250 292 | 1 288 650 | 905 127 | 914 752 | 924 377 | 861 821 | 863 880 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 357 147 | 1 428 802 | 1 123 734 | 1 047 413 | 1 015 376 | 963 487 | 1 009 864 |
| Kohustised kokku | 226 142 | 250 966 | 304 888 | 368 832 | 393 434 | 377 958 | 429 081 |
| Omakapital | 1 131 005 | 1 177 836 | 818 846 | 678 581 | 621 942 | 585 529 | 580 783 |
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 7,1 % | 34,1 % | 21,0 % | 13,4 % | 1,8 % | 19,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 855 € · 7,9 %
- Põhivara 1 250 292 € · 92,1 %
- Lühiajalised kohustised 44 816 € · 3,3 %
- Pikaajalised kohustised 181 326 € · 13,4 %
- Omakapital 1 131 005 € · 83,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 131 116 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 66 345 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 502 € | 5 275 € | 23 459 € | 1 |
| II kv 2026 | 21 608 € | 3 516 € | 29 280 € | 1 |
| I kv 2026 | 9 755 € | 5 213 € | 11 237 € | 1 |
| IV kv 2025 | 31 794 € | 5 275 € | 31 650 € | 1 |
| III kv 2025 | 17 175 € | 5 275 € | 32 203 € | 1 |
| II kv 2025 | 12 997 € | 5 275 € | 33 561 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 809 € | 5 217 € | 32 943 € | 1 |
| IV kv 2024 | 12 884 € | 5 101 € | 31 509 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 167 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 758 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 820 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 381 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 247 |
| Toetused kokku | 247 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 247 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.03.2026Muutmiskanne Ä 10193938 / 14
-
12.02.2026Muutmiskanne Ä 10193938 / 13
-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 10193938 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10193938 / 12
-
25.05.2022Muutmiskanne Ä 10193938 / 11
-
02.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10193938 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10193938 / 9
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10193938 / 8
-
01.08.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10193938 / 7
-
10.07.2015Muutmiskanne Ä 10193938 / 6
-
22.08.2014Muutmiskanne Ä 10193938 / 5
-
18.08.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10193938 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |