OÜ Speeding
Registrisse kantud 12630640OÜ Speeding (registrikood 12630640) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spordiõpe (EMTAK 85519). 2025. aasta müügitulu oli 24 474 eurot ja puhaskasum 3 866 eurot, bilansimaht 6 335 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaisa Gutman. Juhatuse liige on Kaisa Gutman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.03.2014 (12 a 7 k) · Peterburi tee 46, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spordiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,8 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,5 % | 2024: 18,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 59,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,2 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | +44,9 % | 2024: +127,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 474 | 16 889 | 7 425 | 4 957 | 1 293 | 12 688 | 2 546 |
| Puhaskasum | 3 866 | 418 | 763 | 938 | -165 | 11 197 | -12 160 |
| Käibevara | 6 335 | 3 726 | 4 299 | 3 700 | 2 923 | 3 031 | 2 912 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 335 | 3 726 | 4 299 | 3 700 | 2 923 | 3 031 | 2 912 |
| Kohustised kokku | 251 | 1 509 | 0 | 165 | 326 | 269 | 11 347 |
| Omakapital | 6 084 | 2 217 | 4 299 | 3 535 | 2 597 | 2 762 | -8 435 |
| Kasumimarginaal | 15,8 % | 2,5 % | 10,3 % | 18,9 % | -12,8 % | 88,2 % | -477,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 335 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 251 € · 4,0 %
- Omakapital 6 084 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 805 | 930 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Statistikaamet · maksed 805 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.06.2025Muutmiskanne Ä 10194002 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194002 / 7
-
28.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194002 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10194002 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194002 / 4
-
25.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194002 / 3
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10194002 / 2
-
18.03.2014Esmakanne Ä 10194002
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |