Study JR OÜ
Registrisse kantud 12631183Study JR OÜ (registrikood 12631183) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala eriarstiabi (EMTAK 86221). 2025. aasta müügitulu oli 142 971 eurot ja puhaskasum 18 266 eurot, bilansimaht 162 851 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Julia Reinmets. Juhatuse liige on Julia Reinmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2014 (12 a 6 k) · Kahlu tn 7, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE101718042 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101718042
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eriarstiabi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,8 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,2 % | 2024: 8,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 219,0 | 2024: 85,9 |
| Müügitulu kasv | −2,3 % | 2024: +19,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 971 | 146 408 | 122 840 | 92 770 | 35 164 | 135 926 | 183 751 |
| Puhaskasum | 18 266 | 13 844 | 11 488 | 2 598 | -33 176 | 9 976 | 48 012 |
| Käibevara | 95 041 | 85 722 | 105 976 | 87 894 | 111 088 | 128 837 | 106 216 |
| Põhivara | 67 810 | 74 427 | 81 044 | 88 027 | 100 346 | 117 974 | 135 602 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 162 851 | 160 149 | 187 020 | 175 921 | 211 434 | 246 811 | 241 818 |
| Kohustised kokku | 434 | 998 | 1 713 | 2 102 | 213 | 2 414 | 7 397 |
| Omakapital | 162 417 | 159 151 | 185 307 | 173 819 | 211 221 | 244 397 | 234 421 |
| Kasumimarginaal | 12,8 % | 9,5 % | 9,4 % | 2,8 % | -94,3 % | 7,3 % | 26,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 041 € · 58,4 %
- Põhivara 67 810 € · 41,6 %
- Lühiajalised kohustised 434 € · 0,3 %
- Omakapital 162 417 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 219,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 361 € | 384 € | 0 € | 6 |
| II kv 2026 | 1 618 € | 1 574 € | 2 925 € | 6 |
| I kv 2026 | 383 € | 324 € | 2 145 € | 6 |
| IV kv 2025 | 5 561 € | 1 209 € | 2 535 € | 6 |
| III kv 2025 | 387 € | 413 € | 21 868 € | 6 |
| II kv 2025 | 1 124 € | 992 € | 27 103 € | 6 |
| I kv 2025 | 10 305 € | 1 424 € | 1 105 € | 6 |
| IV kv 2024 | 935 € | 1 014 € | 325 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 120 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 128 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 41 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKahlu tn 7, Tallinn, 13522
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194042 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10194042 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194042 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10194042 / 3
-
25.03.2014Muutmiskanne Ä 10194042 / 2
-
19.03.2014Esmakanne Ä 10194042
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |