CONTROL LINE OÜ
Registrisse kantud 12633399CONTROL LINE OÜ (registrikood 12633399) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 17 105 eurot ja puhaskasum -3 614 eurot, bilansimaht 3 380 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Natalja Bondareva. Juhatuse liige on Natalja Bondareva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2014 (12 a 6 k) · Muhu tn 2, Tallinn, 13912
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,1 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -121,5 % | 2024: 21,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,0 % | 2024: 93,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,3 | 2024: 16,3 |
| Müügitulu kasv | +123,0 % | 2024: +326,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +114,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 105 | 7 670 | 1 800 | 730 | 0 | 373 | 765 |
| Puhaskasum | -3 614 | 889 | 449 | 30 | 0 | 23 | 23 |
| Käibevara | 3 380 | 4 357 | 3 200 | 2 750 | 2 721 | 2 721 | 2 698 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 380 | 4 357 | 3 200 | 2 750 | 2 721 | 2 721 | 2 698 |
| Kohustised kokku | 406 | 268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 974 | 4 089 | 3 200 | 2 750 | 2 721 | 2 721 | 2 698 |
| Kasumimarginaal | -21,1 % | 11,6 % | 24,9 % | 4,1 % | – | 6,2 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 380 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 406 € · 12,0 %
- Omakapital 2 974 € · 88,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 089 € | 1 157 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 066 € | 1 133 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 932 € | 992 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 753 € | 806 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 363 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194192 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10194192 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194192 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10194192 / 2
-
24.03.2014Esmakanne Ä 10194192
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |