Keevis OÜ
Registrisse kantud 12633756Keevis OÜ (registrikood 12633756) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Isabella küla, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 37 051 eurot ja puhaskasum -2 521 eurot, bilansimaht 81 115 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Keskla. Juhatuse liige on Urmas Keskla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2014 (12 a 6 k) · Sarapuu, Isabella küla, 92244
Registriandmed KMKR EE101761565 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101761565
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,8 % | 2024: -3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -100,6 % | 2024: -35,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,1 % | 2024: 5,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −24,2 % | 2024: +97,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 051 | 48 887 | 24 806 | 34 084 | 62 760 | 70 840 | 28 362 |
| Puhaskasum | -2 521 | -1 911 | 2 053 | -17 782 | 8 147 | 2 166 | 2 257 |
| Käibevara | 3 727 | 7 478 | 5 664 | 1 979 | 13 312 | 19 404 | 6 036 |
| Põhivara | 77 388 | 91 623 | 55 542 | 54 957 | 63 751 | 66 704 | 29 429 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 81 115 | 99 101 | 61 206 | 56 936 | 77 063 | 86 108 | 35 465 |
| Kohustised kokku | 78 610 | 93 693 | 53 887 | 51 669 | 54 015 | 71 207 | 22 729 |
| Omakapital | 2 505 | 5 408 | 7 319 | 5 267 | 23 048 | 14 901 | 12 736 |
| Kasumimarginaal | -6,8 % | -3,9 % | 8,3 % | -52,2 % | 13,0 % | 3,1 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 727 € · 4,6 %
- Põhivara 77 388 € · 95,4 %
- Lühiajalised kohustised 69 144 € · 85,2 %
- Pikaajalised kohustised 9 466 € · 11,7 %
- Omakapital 2 505 € · 3,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 618 € | 1 061 € | 13 298 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 756 € | 1 061 € | 9 980 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 082 € | 857 € | 9 470 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 929 € | 1 092 € | 8 197 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 378 € | 1 092 € | 7 635 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 908 € | 1 052 € | 13 928 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 725 € | 997 € | 10 553 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 991 € | 963 € | 14 285 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 873 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 354 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 433 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 680 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSarapuu, Isabella küla, 92244
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 488 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 1 488 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30053174 / 5
-
22.03.2018Muutmiskanne Ä 30053174 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30053174 / 3
-
19.10.2016Muutmiskanne Ä 30053174 / 2
-
17.10.2016Muutmiskanne Ä 30053174 / M2
-
24.03.2014Esmakanne Ä 30053174
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |