Corm OÜ
Registrisse kantud 12633868Corm OÜ (registrikood 12633868) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala metallide ja metallimaakide hulgimüük (EMTAK 46821). 2025. aasta müügitulu oli 730 600 eurot ja puhaskasum 106 041 eurot, bilansimaht 781 283 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Reial. Juhatuse liige on Karin Reial. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2014 (12 a 6 k) · Suur-Sõjamäe tn 13/4, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101985804 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101985804
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 2024: 14,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,5 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 95,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,6 | 2024: 23,9 |
| Müügitulu kasv | +16,8 % | 2024: +24,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 730 600 | 625 732 | 502 830 | 697 242 | 486 627 | 400 966 | 306 518 |
| Puhaskasum | 106 041 | 90 717 | 66 415 | 105 585 | 83 642 | 69 161 | 51 881 |
| Käibevara | 603 204 | 513 645 | 415 349 | 358 859 | 259 483 | 182 106 | 138 911 |
| Põhivara | 178 079 | 46 275 | 42 950 | 31 143 | 22 031 | 17 831 | 15 305 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 781 283 | 559 920 | 458 299 | 390 002 | 281 514 | 199 937 | 154 216 |
| Kohustised kokku | 139 226 | 23 904 | 13 000 | 11 118 | 8 215 | 10 280 | 13 020 |
| Omakapital | 642 057 | 536 016 | 445 299 | 378 884 | 273 299 | 189 657 | 141 196 |
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 14,5 % | 13,2 % | 15,1 % | 17,2 % | 17,2 % | 16,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 603 204 € · 77,2 %
- Põhivara 178 079 € · 22,8 %
- Lühiajalised kohustised 57 052 € · 7,3 %
- Pikaajalised kohustised 82 174 € · 10,5 %
- Omakapital 642 057 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46821 Metallide ja metallimaakide hulgimüük põhitegevus 719 632 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 999 €
-
25531 Mehaaniline metallitöötlus 4 189 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 1 780 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 697 € | 7 388 € | 215 164 € | 6 |
| II kv 2026 | 8 241 € | 6 455 € | 199 634 € | 6 |
| I kv 2026 | 6 036 € | 5 939 € | 117 714 € | 5 |
| IV kv 2025 | 9 666 € | 6 001 € | 171 615 € | 5 |
| III kv 2025 | 9 067 € | 5 839 € | 159 491 € | 5 |
| II kv 2025 | 8 885 € | 5 839 € | 174 367 € | 5 |
| I kv 2025 | 6 674 € | 5 566 € | 118 019 € | 5 |
| IV kv 2024 | 8 743 € | 5 415 € | 141 475 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 899 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 71 721 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 789 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 784 | 22 036 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 1 413 €
- SA Eesti Noorsooteater · maksed 592 €
- Riigilaevastik · maksed 575 €
- Tartu Ülikool · maksed 429 €
- SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus · maksed 343 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 325 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.09.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10194231 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194231 / 9
-
25.02.2022Muutmiskanne Ä 10194231 / 8
-
01.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194231 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10194231 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194231 / 5
-
03.05.2017Muutmiskanne Ä 10194231 / 4
-
05.10.2016Muutmiskanne Ä 10194231 / 3
-
01.10.2014Ümberkujundamiskanne Ä 10194231 / 2
-
24.03.2014Esmakanne Ä 10194231
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |