Teesiht OÜ
Registrisse kantud 12635880Teesiht OÜ (registrikood 12635880) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Papsaare küla, tegevusala maakuivendus- ja maaparandustööd (EMTAK 43122). 2025. aasta müügitulu oli 1 626 138 eurot ja puhaskasum 123 351 eurot, bilansimaht 1 539 582 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Heinsalu. Juhatuse liige on Martin Heinsalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2014 (12 a 6 k) · Papsaare tee 5, Papsaare küla, 88317
Registriandmed KMKR EE101853923 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101853923
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maakuivendus- ja maaparandustööd
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 2024: 1,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,3 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,1 % | 2024: 60,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +1,8 % | 2024: +3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 626 138 | 1 597 181 | 1 547 312 | 1 314 332 | 1 826 757 | 1 572 012 | 1 692 960 |
| Puhaskasum | 123 351 | 16 051 | 289 948 | 70 605 | 7 434 | 113 759 | 107 242 |
| Käibevara | 426 000 | 223 324 | 267 945 | 170 423 | 219 854 | 277 701 | 142 302 |
| Põhivara | 1 113 582 | 1 004 825 | 783 634 | 432 592 | 443 729 | 415 575 | 422 712 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 539 582 | 1 228 149 | 1 051 579 | 603 015 | 663 583 | 693 276 | 565 014 |
| Kohustised kokku | 676 602 | 488 519 | 328 000 | 169 384 | 300 557 | 337 684 | 323 181 |
| Omakapital | 862 980 | 739 630 | 723 579 | 433 631 | 363 026 | 355 592 | 241 833 |
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 1,0 % | 18,7 % | 5,4 % | 0,4 % | 7,2 % | 6,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 426 000 € · 27,7 %
- Põhivara 1 113 582 € · 72,3 %
- Lühiajalised kohustised 364 881 € · 23,7 %
- Pikaajalised kohustised 311 721 € · 20,2 %
- Omakapital 862 980 € · 56,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43122 Maakuivendus- ja maaparandustööd põhitegevus 1 233 032 €
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus 346 832 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 19 515 €
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd 18 875 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 6 584 €
-
02201 Metsavarumine 1 300 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 83 847 € | 51 133 € | 495 634 € | 14 |
| II kv 2026 | 95 816 € | 40 203 € | 512 840 € | 15 |
| I kv 2026 | 76 669 € | 36 633 € | 381 870 € | 13 |
| IV kv 2025 | 84 606 € | 38 518 € | 555 918 € | 13 |
| III kv 2025 | 65 172 € | 37 659 € | 391 395 € | 12 |
| II kv 2025 | 61 671 € | 33 500 € | 365 907 € | 12 |
| I kv 2025 | 50 314 € | 34 789 € | 290 100 € | 11 |
| IV kv 2024 | 97 560 € | 33 842 € | 604 991 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 949 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 044 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 165 211 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 341 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamineKL-508091 · alates 11.10.2022 · kuni 11.10.2037
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 47. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Pärnu maakond 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30053202 / 8
-
23.04.2021Kommertspandi avamiskanne K 30053202 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30053202 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30053202 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 30053202 / 4
-
17.02.2016Muutmiskanne Ä 30053202 / 3
-
04.02.2016Muutmiskanne Ä 30053202 / 2
-
27.03.2014Esmakanne Ä 30053202
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 22.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |