OÜ voltec
Registrisse kantud 12637564OÜ voltec (registrikood 12637564) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala turvasüsteemide käitus (EMTAK 80201). 2023. aasta müügitulu oli 156 545 eurot ja puhaskasum 18 568 eurot, bilansimaht 190 273 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Priit Luik. Juhatuse liige on Priit Luik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2014 (12 a 6 k) · Paala tee 7a, Viljandi linn, 71014
Registriandmed KMKR EE101713924 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101713924
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Turvasüsteemide käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 2022: 39,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,9 % | 2022: 24,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,1 % | 2022: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2022: 5,5 |
| Müügitulu kasv | +79,4 % | 2022: +31,5 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 156 545 | 87 281 | 66 398 | 65 502 | 82 588 |
| Puhaskasum | 18 568 | 34 186 | 8 571 | 5 072 | 29 830 |
| Käibevara | 190 273 | 168 134 | 153 907 | 141 356 | 121 252 |
| Põhivara | – | – | 0 | 70 | 445 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 190 273 | 168 134 | 153 907 | 141 426 | 121 697 |
| Kohustised kokku | 34 006 | 30 435 | 47 894 | 43 984 | 29 326 |
| Omakapital | 156 267 | 137 699 | 106 013 | 97 442 | 92 371 |
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 39,2 % | 12,9 % | 7,7 % | 36,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 190 273 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 34 006 € · 17,9 %
- Omakapital 156 267 € · 82,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 € | 0 € | 1 354 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Luik
- Tallinn, J. Sütiste tee 31 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20067146 / 6
-
17.12.2020Muutmiskanne Ä 20067146 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20067146 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20067146 / 3
-
02.03.2016Muutmiskanne Ä 20067146 / 2
-
12.02.2016Muutmiskanne Ä 20067146 / M2
-
31.03.2014Esmakanne Ä 20067146
-
25.03.2014Esmakanne Ä 20067146 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |