Vaata OÜ
Registrisse kantud 12641106Vaata OÜ (registrikood 12641106) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Karksi-Nuia linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 48 064 eurot ja puhaskasum 2 091 eurot, bilansimaht 15 036 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Habicht. Juhatuse liige on Marko Habicht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2014 (12 a 6 k) · Piiri tn 32, Karksi-Nuia linn, 69104
Registriandmed KMKR EE101713539 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101713539
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,8 % | 2024: 45,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,1 % | 2024: 76,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −18,5 % | 2024: +32,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 064 | 58 968 | 44 562 | 38 858 | 24 371 | 32 506 | 27 672 |
| Puhaskasum | 2 091 | 4 413 | 1 384 | 362 | 1 687 | 3 053 | -6 602 |
| Käibevara | 12 716 | 9 725 | 12 216 | 1 776 | 1 642 | 2 790 | 503 |
| Põhivara | 2 320 | 2 900 | 0 | 744 | 2 021 | 3 298 | 5 135 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 036 | 12 625 | 12 216 | 2 520 | 3 663 | 6 088 | 5 638 |
| Kohustised kokku | 3 286 | 2 966 | 6 970 | 1 158 | 2 663 | 6 775 | 9 378 |
| Omakapital | 11 750 | 9 659 | 5 246 | 1 362 | 1 000 | -687 | -3 740 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 7,5 % | 3,1 % | 0,9 % | 6,9 % | 9,4 % | -23,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 716 € · 84,6 %
- Põhivara 2 320 € · 15,4 %
- Lühiajalised kohustised 3 286 € · 21,9 %
- Omakapital 11 750 € · 78,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 26 701 €
-
47631 Sporditarvete jaemüük 21 363 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 092 € | 0 € | 11 121 € | 0 |
| II kv 2026 | 894 € | 0 € | 11 347 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 762 € | 0 € | 23 708 € | 0 |
| IV kv 2025 | 432 € | 0 € | 12 104 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 644 € | 0 € | 16 133 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 846 € | 0 € | 17 837 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 970 € | 0 € | 23 033 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 348 € | 0 € | 26 472 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 364 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 707 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Habicht
- Must Post OÜ Osanik
- MTÜ Minemetsa Juhatuse liige
- Mahahol OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPiiri tn 32, Karksi-Nuia linn, 69104
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 225 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 225 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAinus Rippvooditele, Ripptelkidele spetsialiseerunud ettevõte Eestis. Tentsile, Hennessy Hammocks, TicketToTheMoon, DD hammocks ja palju muud.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20067264 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20067264 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20067264 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20067264 / 3
-
15.07.2015Muutmiskanne Ä 20067264 / 2
-
07.04.2014Esmakanne Ä 20067264
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |