Superhands OÜ
Registrisse kantud 12643795Superhands OÜ (registrikood 12643795) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 1 200 438 eurot ja puhaskasum -158 903 eurot, bilansimaht 608 733 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Alari Õis, Alvar Pällo, Mihkel Tedremaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.04.2014 (12 a 6 k) · Laki tn 5, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101736943 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101736943
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -13,2 % | 2024: 29,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -55,9 % | 2024: 96,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,7 % | 2024: 77,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −16,9 % | 2024: +99,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +63,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 200 438 | 1 445 397 | 725 681 | 549 762 | 419 414 | 102 452 | 100 156 |
| Puhaskasum | -158 903 | 427 588 | 35 398 | -21 846 | -7 924 | 21 802 | -1 938 |
| Käibevara | 607 483 | 574 092 | 94 920 | 68 581 | 59 297 | 38 446 | 10 806 |
| Põhivara | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 1 250 | 1 250 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 608 733 | 575 342 | 96 170 | 69 831 | 60 547 | 39 696 | 12 056 |
| Kohustised kokku | 324 394 | 132 099 | 65 516 | 74 575 | 37 405 | 7 629 | 1 791 |
| Omakapital | 284 339 | 443 243 | 30 654 | -4 744 | 23 142 | 32 067 | 10 265 |
| Kasumimarginaal | -13,2 % | 29,6 % | 4,9 % | -4,0 % | -1,9 % | 21,3 % | -1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 607 483 € · 99,8 %
- Põhivara 1 250 € · 0,2 %
- Lühiajalised kohustised 323 594 € · 53,2 %
- Pikaajalised kohustised 800 € · 0,1 %
- Omakapital 284 339 € · 46,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
72101 Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas põhitegevus 859 150 €
-
26301 Sideseadmete tootmine 212 032 €
-
62101 Programmeerimine 81 756 €
-
71129 Muud insener-tehnilised tegevusalad 47 500 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 254 184 € | 51 619 € | 2 093 189 € | 14 |
| II kv 2026 | 331 818 € | 49 988 € | 1 643 589 € | 11 |
| I kv 2026 | 182 470 € | 116 422 € | 449 633 € | 11 |
| IV kv 2025 | 117 211 € | 76 584 € | 368 375 € | 16 |
| III kv 2025 | 50 382 € | 54 209 € | 346 216 € | 16 |
| II kv 2025 | 96 340 € | 75 426 € | 306 074 € | 16 |
| I kv 2025 | 96 953 € | 44 512 € | 435 783 € | 16 |
| IV kv 2024 | 173 790 € | 62 194 € | 673 529 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 728 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 206 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 697 730 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 364 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
OÜ Hobbytech
- Meridein Grupp OÜ Osanik
- Balti Drooni Grupp OÜ Osanik
-
Stepslike OÜ
- Meridein Grupp OÜ Osanik
- Alldevice OÜ Osanik
- Balti Drooni Grupp OÜ Osanik
- Scandic Industries OÜ Osanik
-
Mihkel Tedremaa
- Hebale Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- TempID OÜ Tegelik kasusaaja
- Superspot OÜ Juhatuse liige
-
Alari Õis
- VIMBTW OÜ Juhatuse liige
- TempID OÜ Tegelik kasusaaja
- Superspot OÜ Juhatuse liige
-
Alvar Pällo
- Mittetulundusühing Kodukülad Tegelik kasusaaja
- Käärdisauna OÜ Osanik
- Nokitsemiskoda OÜ Juhatuse liige
- TempID OÜ Tegelik kasusaaja
- Superspot OÜ Tegelik kasusaaja
- Tang Design OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| TempID OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 100 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ Hobbytech 25 %
-
Stepslike OÜ 25 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
TempID OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 12,5 a
- 7. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 158 903 €
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 29,7 %
- 9. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 17,0 %
- 17. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 20 940 | 37 615 |
| Müük avalikule sektorile | 11 667 | 24 735 |
| Toetused kokku | 20 940 | 37 615 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 20 940 €
- Tallinna Ülikool · maksed 6 597 €
- Tallinna Linnamuuseum · maksed 1 705 €
- SA Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum · maksed 1 116 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 893 €
- RAHANDUSMINISTEERIUM · maksed 583 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Tallinna Strateegiakeskus · 28.07.2023 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSuperhands aitab ettevõttetel arendada ja implementeerida targa tööstuse ja linna lahendusi ning asjade interneti (IoT) tehnoloogiaid.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10194894 / 11
-
07.04.2026Muutmiskanne Ä 10194894 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194894 / 9
-
15.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194894 / 8
-
16.10.2018Muutmiskanne Ä 10194894 / 7
-
26.04.2018Muutmiskanne Ä 10194894 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10194894 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194894 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10194894 / 3
-
28.01.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194894 / 2
-
10.04.2014Esmakanne Ä 10194894
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |