Reply Solutions OÜ
Registrisse kantud 12644277Reply Solutions OÜ (registrikood 12644277) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata kaupade jaemüük (EMTAK 47789). 2025. aasta müügitulu oli 2 381 eurot ja puhaskasum -1 195 eurot, bilansimaht 9 568 eurot. Juhatuse liige on Erki Talisainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2014 (12 a 6 k) · Puhke tn 1, Tallinn, 10135
Registriandmed KMKR EE101754718 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE101754718
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -50,2 % | 2024: -5,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -113,5 % | 2024: -21,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,0 % | 2024: 24,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 66,2 | 2024: 76,7 |
| Müügitulu kasv | −79,5 % | 2024: +5,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 381 | 11 627 | 11 018 | 18 364 | 25 085 | 4 188 | 17 958 |
| Puhaskasum | -1 195 | -587 | 600 | 1 319 | -1 860 | -2 729 | 3 190 |
| Käibevara | 8 934 | 10 045 | 1 557 | 2 311 | 779 | 1 623 | 2 714 |
| Põhivara | 634 | 1 218 | 1 803 | 2 387 | 2 923 | 6 011 | 9 098 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 568 | 11 263 | 3 360 | 4 698 | 3 702 | 7 634 | 11 812 |
| Kohustised kokku | 8 515 | 8 511 | 21 | 1 959 | 2 282 | 4 354 | 5 803 |
| Omakapital | 1 053 | 2 752 | 3 339 | 2 739 | 1 420 | 3 280 | 6 009 |
| Kasumimarginaal | -50,2 % | -5,0 % | 5,4 % | 7,2 % | -7,4 % | -65,2 % | 17,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 934 € · 93,4 %
- Põhivara 634 € · 6,6 %
- Lühiajalised kohustised 135 € · 1,4 %
- Pikaajalised kohustised 8 380 € · 87,6 %
- Omakapital 1 053 € · 11,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 66,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 76 € | 0 € | 1 876 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 23 € | 0 € | 1 377 € | 0 |
| IV kv 2024 | 195 € | 0 € | 6 578 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erki Talisainen
- aktsiaselts FEB Tegelik kasusaaja
- varakäsitlus OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10194827 / 8
-
31.10.2019Muutmiskanne Ä 10194827 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10194827 / 6
-
21.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10194827 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10194827 / 4
-
13.12.2016Muutmiskanne Ä 10194827 / 3
-
12.12.2016Muutmiskanne Ä 10194827 / M3
-
22.04.2014Muutmiskanne Ä 10194827 / 2
-
11.04.2014Esmakanne Ä 10194827
-
09.04.2014Esmakanne Ä 10194827 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 03.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |