Tutrices OÜ
Registrisse kantud 12644458Tutrices OÜ (registrikood 12644458) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala lapsehoiuteenus (EMTAK 88911). 2025. aasta müügitulu oli 33 877 eurot ja puhaskasum 1 145 eurot, bilansimaht 15 075 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiia Seppa. Juhatuse liige on Tiia Seppa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2014 (12 a 6 k) · Killustiku tn 3, Tartu linn, 50304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lapsehoiuteenus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,4 % | 2024: -3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,9 % | 2024: -13,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,8 % | 2024: 86,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 7,6 |
| Müügitulu kasv | −0,3 % | 2024: +3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 877 | 33 963 | 32 832 | 27 660 | 23 525 | 22 788 | 23 474 |
| Puhaskasum | 1 145 | -1 279 | 3 863 | 2 996 | -1 709 | -1 133 | 3 110 |
| Käibevara | 15 075 | 10 808 | 12 586 | 10 350 | 6 502 | 6 964 | 7 328 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 075 | 10 808 | 12 586 | 10 350 | 6 502 | 6 964 | 7 328 |
| Kohustised kokku | 4 547 | 1 425 | 1 924 | 3 551 | 2 700 | 1 454 | 685 |
| Omakapital | 10 528 | 9 383 | 10 662 | 6 799 | 3 802 | 5 510 | 6 643 |
| Kasumimarginaal | 3,4 % | -3,8 % | 11,8 % | 10,8 % | -7,3 % | -5,0 % | 13,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 075 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 547 € · 30,2 %
- Omakapital 10 528 € · 69,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 341 € | 2 461 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 165 € | 2 308 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 877 € | 2 066 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 004 € | 2 193 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 004 € | 2 193 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 004 € | 2 193 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 986 € | 2 175 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 951 € | 2 139 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 780 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 820 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 578 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKillustiku tn 3, Tartu linn, 50304
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 20 096 | 30 164 |
| Toetused kokku | 20 096 | 30 164 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Linnavalitsus · toetus 20 096 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20067334 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20067334 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 20067334 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20067334 / 2
-
11.04.2014Esmakanne Ä 20067334
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |