Raru Roccaforte OÜ
Registrisse kantud 12649094Raru Roccaforte OÜ (registrikood 12649094) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 5 395 eurot ja puhaskasum 2 817 eurot, bilansimaht 5 526 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rušan Uzakov. Juhatuse liige on Rušan Uzakov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.2014 (12 a 5 k) · Akadeemia tee 14, Tallinn, 12611
Registriandmed KMKR EE101766735 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101766735
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 52,2 % | 2024: 71,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,0 % | 2024: 70,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 90,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 366,7 | 2024: 7,4 |
| Müügitulu kasv | −39,8 % | 2024: +54,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 395 | 8 964 | 5 818 | 2 077 | 4 551 | 7 929 | 4 492 |
| Puhaskasum | 2 817 | 6 402 | 3 397 | 431 | 3 330 | 5 823 | 2 583 |
| Käibevara | 4 100 | 7 354 | 7 822 | 3 371 | 8 204 | 7 815 | 4 946 |
| Põhivara | 1 426 | 2 715 | 2 869 | 4 308 | 715 | 1 236 | 326 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 526 | 10 069 | 10 691 | 7 679 | 8 919 | 9 051 | 5 272 |
| Kohustised kokku | 3 | 1 000 | 1 053 | 451 | 642 | 379 | 188 |
| Omakapital | 5 523 | 9 069 | 9 638 | 7 228 | 8 277 | 8 672 | 5 084 |
| Kasumimarginaal | 52,2 % | 71,4 % | 58,4 % | 20,8 % | 73,2 % | 73,4 % | 57,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 100 € · 74,2 %
- Põhivara 1 426 € · 25,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 € · 0,1 %
- Omakapital 5 523 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 366,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 99 € | 0 € | 700 € | 0 |
| II kv 2026 | 113 € | 0 € | 50 € | 0 |
| I kv 2026 | 113 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 643 € | 0 € | 5 045 € | 0 |
| III kv 2025 | 322 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 68 € | 0 € | 150 € | 0 |
| I kv 2025 | 601 € | 0 € | 200 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 267 € | 85 € | 50 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 233 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubraruroccaforte.com · veebileht ei avanenud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10195220 / 7
-
05.04.2018Muutmiskanne Ä 10195220 / 6
-
27.03.2018Muutmiskanne Ä 10195220 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10195220 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10195220 / 3
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10195220 / 2
-
21.04.2014Esmakanne Ä 10195220 / M1
-
21.04.2014Esmakanne Ä 10195220
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 15.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |