Folderit OÜ
Registrisse kantud 12653434Folderit OÜ (registrikood 12653434) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus (EMTAK 63102). 2025. aasta müügitulu oli 555 775 eurot ja puhaskasum 138 719 eurot, bilansimaht 470 532 eurot. Juhatuse liikmed on Kent Raju, Rene Saare, Targo Raus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.04.2014 (12 a 5 k) · Pirni tn 7/2, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE102395273 · osakapital 3 050 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102395273
- Osakapital
- 3 050 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 25,0 % | 2024: 31,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 39,8 % | 2024: 57,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,1 % | 2024: 66,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +44,8 % | 2024: +61,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +69,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 555 775 | 383 855 | 237 252 | 157 646 | 100 370 | 39 801 | 8 133 |
| Puhaskasum | 138 719 | 119 632 | 14 462 | 7 107 | 18 547 | 25 278 | -7 203 |
| Käibevara | 94 098 | 66 620 | 47 912 | 36 270 | 15 821 | 7 022 | 1 047 |
| Põhivara | 376 434 | 247 614 | 139 240 | 115 563 | 100 741 | 81 251 | 51 122 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 470 532 | 314 234 | 187 152 | 151 833 | 116 562 | 88 273 | 52 169 |
| Kohustised kokku | 121 781 | 104 202 | 97 085 | 76 228 | 68 064 | 58 322 | 53 495 |
| Omakapital | 348 751 | 210 032 | 90 067 | 75 605 | 48 498 | 29 951 | -1 326 |
| Kasumimarginaal | 25,0 % | 31,2 % | 6,1 % | 4,5 % | 18,5 % | 63,5 % | -88,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 94 098 € · 20,0 %
- Põhivara 376 434 € · 80,0 %
- Lühiajalised kohustised 121 781 € · 25,9 %
- Omakapital 348 751 € · 74,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 467 € | 22 804 € | 244 627 € | 3 |
| II kv 2026 | 19 291 € | 20 898 € | 246 927 € | 3 |
| I kv 2026 | 20 947 € | 20 359 € | 208 313 € | 3 |
| IV kv 2025 | 16 884 € | 17 863 € | 226 436 € | 3 |
| III kv 2025 | 16 431 € | 16 484 € | 190 171 € | 3 |
| II kv 2025 | 14 341 € | 15 586 € | 198 613 € | 3 |
| I kv 2025 | 22 870 € | 19 970 € | 183 306 € | 3 |
| IV kv 2024 | 18 310 € | 17 004 € | 158 790 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 822 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 601 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 81 542 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 873 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kent Raju
- Kala Ruudus Osaühing Juhatuse liige
- Reiter OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rene Saare
- OÜ URL Tegelik kasusaaja
- Bondion OÜ Tegelik kasusaaja
-
Targo Raus
- TR Sailing Management OÜ Tegelik kasusaaja
- TR Investeeringute Osaühing Osanik
- Finserte OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 45. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 44,8 %
- 46. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 25,0 %
- 46. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 63) 3 tk
- 47. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 63) 555 775 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 418 | 15 505 |
| Müük avalikule sektorile | 11 413 | 16 171 |
| Toetused kokku | 5 418 | 15 505 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Eesti Varude Keskus · maksed 7 275 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 418 €
- Eesti Kultuurkapital · maksed 1 984 €
- SA Eesti Filmi Instituut · maksed 1 487 €
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 1 138 €
- SA Jõgeva Haigla · maksed 1 138 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubThe most user-friendly and highly secure document management system software. Available as a cloud-based and on-premises EDMS. Try for free.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.09.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10195547 / 13
-
22.02.2024Muutmiskanne Ä 10195547 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10195547 / 11
-
20.06.2022Muutmiskanne Ä 10195547 / 10
-
08.06.2022Muutmiskanne Ä 10195547 / M6
-
30.05.2022Muutmiskanne Ä 10195547 / M5
-
28.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10195547 / 9
-
30.03.2020Muutmiskanne Ä 10195547 / 8
-
26.03.2020Muutmiskanne Ä 10195547 / M4
-
17.05.2019Muutmiskanne Ä 10195547 / 7
-
03.05.2019Muutmiskanne Ä 10195547 / M3
-
05.04.2019Muutmiskanne Ä 10195547 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |