HalfBit OÜ
Registrisse kantud 12656154HalfBit OÜ (registrikood 12656154) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 33 458 eurot ja puhaskasum 1 373 eurot, bilansimaht 82 198 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vadim Nesmašnov. Juhatuse liikmed on Anna Nesmašnova, Vadim Nesmašnov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.05.2014 (12 a 5 k) · Piibelehe tn 4, Tallinn, 10618
Registriandmed KMKR EE101917966 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101917966
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 2024: 30,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,7 % | 2024: 24,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2024: 94,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 34,7 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | −47,7 % | 2024: −26,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −19,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 458 | 63 926 | 86 489 | 100 484 | 102 051 | 101 578 | 100 393 |
| Puhaskasum | 1 373 | 19 387 | 20 087 | 23 447 | 30 783 | 30 405 | 32 800 |
| Käibevara | 50 011 | 30 882 | 37 757 | 35 436 | 46 193 | 43 187 | 33 797 |
| Põhivara | 32 187 | 52 724 | 47 005 | 53 277 | 21 807 | 23 564 | 27 115 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 82 198 | 83 606 | 84 762 | 88 713 | 68 000 | 66 751 | 60 912 |
| Kohustised kokku | 1 442 | 4 224 | 10 766 | 28 804 | 11 539 | 11 073 | 10 639 |
| Omakapital | 80 756 | 79 382 | 73 996 | 59 909 | 56 461 | 55 678 | 50 273 |
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 30,3 % | 23,2 % | 23,3 % | 30,2 % | 29,9 % | 32,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 011 € · 60,8 %
- Põhivara 32 187 € · 39,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 442 € · 1,8 %
- Omakapital 80 756 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 34,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 33 092 €
-
96222 Küünetehnikuteenused 366 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 425 € | 1 359 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 449 € | 1 324 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 337 € | 1 266 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 417 € | 1 268 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 336 € | 1 232 € | 5 643 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 049 € | 1 958 € | 17 185 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 929 € | 2 189 € | 15 313 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 638 € | 2 040 € | 15 957 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 453 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 871 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10195732 / 8
-
21.11.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10195732 / 7
-
05.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10195732 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10195732 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10195732 / 4
-
17.10.2016Muutmiskanne Ä 10195732 / 3
-
11.10.2016Muutmiskanne Ä 10195732 / M1
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10195732 / 2
-
05.05.2014Esmakanne Ä 10195732
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |