Opeskey OÜ
Registrisse kantud 12657417Opeskey OÜ (registrikood 12657417) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük (EMTAK 46831). 2025. aasta müügitulu oli 2 378 932 eurot ja puhaskasum 276 226 eurot, bilansimaht 2 382 863 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tatjana Mjagkonossova. Juhatuse liige on Tatjana Mjagkonossova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.05.2014 (12 a 5 k) · Kreegipuu pst 48, Maardu linn, 74117
Registriandmed KMKR EE102652123 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102652123
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2024: 3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,9 % | 2024: 95,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,2 % | 2024: 1,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +115,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +86,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 378 932 | 1 106 423 | 0 | 0 | 0 | 106 583 | 280 440 |
| Puhaskasum | 276 226 | 36 236 | -407 | -180 | -208 | -84 305 | 3 150 |
| Käibevara | 2 335 428 | 2 742 678 | 3 124 | 2 610 | 2 790 | 2 998 | 87 303 |
| Põhivara | 47 435 | 50 762 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 382 863 | 2 793 440 | 3 124 | 2 610 | 2 790 | 2 998 | 87 303 |
| Kohustised kokku | 2 068 488 | 2 755 291 | 1 211 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 314 375 | 38 149 | 1 913 | 2 610 | 2 790 | 2 998 | 87 303 |
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 3,3 % | – | – | – | -79,1 % | 1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 335 428 € · 98,0 %
- Põhivara 47 435 € · 2,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 068 488 € · 86,8 %
- Omakapital 314 375 € · 13,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46831 Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük põhitegevus 1 364 917 €
-
52101 Kaubaladude töö 973 655 €
-
52311 Kaubaveoga seotud vahendusteenus 40 360 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 65 124 € | 35 207 € | 236 245 € | 17 |
| II kv 2026 | 78 443 € | 34 644 € | 362 899 € | 16 |
| I kv 2026 | 97 694 € | 36 655 € | 414 477 € | 16 |
| IV kv 2025 | 0 € | 37 185 € | 533 026 € | 17 |
| III kv 2025 | 0 € | 38 284 € | 678 572 € | 17 |
| II kv 2025 | 0 € | 35 447 € | 760 830 € | 17 |
| I kv 2025 | 34 033 € | 35 100 € | 365 041 € | 17 |
| IV kv 2024 | 37 184 € | 32 503 € | 77 755 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 708 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 736 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 78 748 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 328 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKreegipuu pst 48, Maardu linn, 74117
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Maardu linn 115,0 %
- 9. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Maardu linn 87,9 %
- 19. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Maardu linn 2 tk
- 20. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Maardu linn 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.10.2023Muutmiskanne Ä 10195766 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10195766 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10195766 / 5
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10195766 / 4
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10195766 / 3
-
20.09.2016Muutmiskanne Ä 10195766 / 2
-
06.05.2014Esmakanne Ä 10195766
-
05.05.2014Esmakanne Ä 10195766 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |