Scanpoint OÜ
Registrisse kantud 12658101Scanpoint OÜ (registrikood 12658101) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 719 053 eurot ja puhaskasum 65 228 eurot, bilansimaht 691 976 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Janar Koppel. Juhatuse liige on Janar Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.05.2014 (12 a 5 k) · Telliskivi tn 22, Pärnu linn, 80035
Registriandmed KMKR EE101730839 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101730839
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,1 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,8 % | 2024: 36,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +11,8 % | 2024: −4,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 719 053 | 643 113 | 670 613 | 611 336 | 451 176 | 485 292 | 492 437 |
| Puhaskasum | 65 228 | 11 344 | 28 158 | 9 362 | 28 983 | 33 734 | 33 129 |
| Käibevara | 113 359 | 90 768 | 114 908 | 147 215 | 83 182 | 79 419 | 88 361 |
| Põhivara | 578 617 | 505 481 | 184 805 | 186 882 | 252 935 | 172 672 | 231 572 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 691 976 | 596 249 | 299 713 | 334 097 | 336 117 | 252 091 | 319 933 |
| Kohustised kokku | 409 329 | 378 830 | 93 638 | 155 999 | 167 381 | 112 338 | 213 914 |
| Omakapital | 282 647 | 217 419 | 206 075 | 178 098 | 168 736 | 139 753 | 106 019 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 1,8 % | 4,2 % | 1,5 % | 6,4 % | 7,0 % | 6,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 113 359 € · 16,4 %
- Põhivara 578 617 € · 83,6 %
- Lühiajalised kohustised 127 873 € · 18,5 %
- Pikaajalised kohustised 281 456 € · 40,7 %
- Omakapital 282 647 € · 40,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 715 693 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 3 360 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 348 € | 9 304 € | 149 592 € | 4 |
| II kv 2026 | 50 167 € | 12 451 € | 331 980 € | 4 |
| I kv 2026 | 22 463 € | 12 845 € | 175 781 € | 6 |
| IV kv 2025 | 27 958 € | 11 807 € | 190 312 € | 5 |
| III kv 2025 | 19 467 € | 10 817 € | 174 286 € | 4 |
| II kv 2025 | 22 876 € | 9 130 € | 203 398 € | 4 |
| I kv 2025 | 21 395 € | 9 423 € | 150 050 € | 4 |
| IV kv 2024 | 22 996 € | 11 114 € | 196 105 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 449 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 101 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 49 864 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 491 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 13 046 €
- 21. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 143 811 €
- 36. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 9,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30053475 / 9
-
16.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30053475 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30053475 / 7
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 30053475 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 30053475 / 5
-
02.05.2017Muutmiskanne Ä 30053475 / 4
-
17.04.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30053475 / 3
-
15.05.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30053475 / 2
-
08.05.2014Esmakanne Ä 30053475
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |