Laimets OÜ
Registrisse kantud 12663272Laimets OÜ (registrikood 12663272) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammuru küla, tegevusala silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine (EMTAK 14101). 2025. aasta müügitulu oli 1 848 eurot ja puhaskasum -2 133 eurot, bilansimaht 9 430 eurot. Juhatuse liikmed on Engo Kask, Kristiina Kask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.05.2014 (12 a 4 k) · Laimetsa, Tammuru küla, 86605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -115,4 % | 2024: -201,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -22,7 % | 2024: -24,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 136,9 | 2024: 187,3 |
| Müügitulu kasv | +32,6 % | 2024: −53,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 848 | 1 394 | 2 988 | 3 548 | 2 831 | 3 923 | 3 892 |
| Puhaskasum | -2 133 | -2 810 | -5 804 | -1 600 | 2 545 | 3 145 | 3 593 |
| Käibevara | 4 930 | 5 992 | 7 301 | 8 649 | 9 951 | 8 646 | 8 128 |
| Põhivara | 4 500 | 5 534 | 7 166 | 11 499 | 11 756 | 10 516 | 10 391 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 430 | 11 526 | 14 467 | 20 148 | 21 707 | 19 162 | 18 519 |
| Kohustised kokku | 36 | 32 | 163 | 40 | 0 | 0 | 2 501 |
| Omakapital | 9 394 | 11 494 | 14 304 | 20 108 | 21 707 | 19 162 | 16 018 |
| Kasumimarginaal | -115,4 % | -201,6 % | -194,2 % | -45,1 % | 89,9 % | 80,2 % | 92,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 930 € · 52,3 %
- Põhivara 4 500 € · 47,7 %
- Lühiajalised kohustised 36 € · 0,4 %
- Omakapital 9 394 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 136,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
14101 Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine põhitegevus 1 278 €
-
77221 Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent 570 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Engo Kask
- Vendade Betoonpõrandad OÜ Juhatuse liige
- osaühing KÜTTECENTER Osanik
-
Kristiina Kask
- MTÜ Seljametsa Hariduse- ja Kultuuriselts Virtin Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaimetsa, Tammuru küla, 86605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 192 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saarde Vallavalitsus · maksed 192 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30053548 / 6
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 30053548 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 30053548 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30053548 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 30053548 / 2
-
20.05.2014Esmakanne Ä 30053548
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |