MIHEST OÜ
Registrisse kantud 12671024MIHEST OÜ (registrikood 12671024) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2024. aasta müügitulu oli 1 103 500 eurot ja puhaskasum -119 273 eurot, bilansimaht 661 111 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihailo Tkatšuk. Juhatuse liige on Mihailo Tkatšuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.06.2014 (12 a 4 k) · Riia tn 130, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE102008722 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102008722
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 2023: 18,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,4 % | 2023: 34,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,6 % | 2023: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2023: 11,2 |
| Müügitulu kasv | −20,5 % | 2023: −12,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +59,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 103 500 | 1 387 218 | 1 590 148 | 1 203 547 | 817 826 | 108 606 |
| Puhaskasum | -119 273 | 250 926 | 217 674 | 52 168 | 122 090 | 74 966 |
| Käibevara | 622 053 | 742 640 | 499 624 | 382 791 | 291 555 | 110 828 |
| Põhivara | 39 058 | 44 805 | 45 131 | 10 617 | 10 938 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 661 111 | 787 445 | 544 755 | 393 408 | 302 493 | 110 828 |
| Kohustised kokku | 75 676 | 66 237 | 74 473 | 140 800 | 102 053 | 32 478 |
| Omakapital | 585 435 | 721 208 | 470 282 | 252 608 | 200 440 | 78 350 |
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 18,1 % | 13,7 % | 4,3 % | 14,9 % | 69,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 622 053 € · 94,1 %
- Põhivara 39 058 € · 5,9 %
- Lühiajalised kohustised 75 676 € · 11,4 %
- Omakapital 585 435 € · 88,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 1 052 071 €
-
78201 Tööjõurent 51 429 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 44 486 € | 18 370 € | 157 847 € | 19 |
| II kv 2026 | 40 784 € | 12 933 € | 184 849 € | 16 |
| I kv 2026 | 15 981 € | 16 401 € | 23 577 € | 14 |
| IV kv 2025 | 43 572 € | 18 111 € | 221 935 € | 13 |
| III kv 2025 | 54 231 € | 21 740 € | 241 724 € | 18 |
| II kv 2025 | 60 245 € | 25 183 € | 263 316 € | 22 |
| I kv 2025 | 72 524 € | 26 251 € | 220 356 € | 25 |
| IV kv 2024 | 53 296 € | 23 887 € | 280 781 € | 26 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 829 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 123 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 52 616 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 620 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Ehitus (EMTAK 41) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20067839 / 7
-
18.11.2019Muutmiskanne Ä 20067839 / 6
-
13.11.2019Muutmiskanne Ä 20067839 / M4
-
21.08.2018Muutmiskanne Ä 20067839 / M3
-
21.08.2018Muutmiskanne Ä 20067839 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20067839 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20067839 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20067839 / 2
-
05.06.2014Esmakanne Ä 20067839
-
02.06.2014Esmakanne Ä 20067839 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 14.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |