MAAN OÜ
Registrisse kantud 12677386MAAN OÜ (registrikood 12677386) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reisibüroode tegevus (EMTAK 79111). 2025. aasta müügitulu oli 1 100 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 557 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Stanislav Tsvetajev. Juhatuse liige on Stanislav Tsvetajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.06.2014 (12 a 4 k) · Võru tn 8, Tallinn, 13612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reisibüroode tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −4,9 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 100 | 1 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | 57 | -1 100 | -1 399 | -3 034 | -2 086 | -2 210 |
| Käibevara | 2 557 | 1 457 | 1 400 | 1 400 | 2 599 | 4 633 | 5 719 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 200 | 2 200 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 557 | 1 457 | 1 400 | 1 400 | 2 799 | 5 833 | 7 919 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 557 | 1 457 | 1 400 | 1 400 | 2 799 | 5 833 | 7 919 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 4,9 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 557 € · 100,0 %
- Omakapital 2 557 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Stanislav Tsvetajev
- Tallinn, Võru tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.11.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 10197143 / 14
-
22.10.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 10197143 / M7
-
14.10.2024Muutmiskanne Ä 10197143 / 13
-
09.10.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 10197143 / 11
-
09.10.2024Muutmiskanne Ä 10197143 / 12
-
09.10.2024Muutmiskanne Ä 10197143 / M6
-
13.09.2024Tegevuse jätkamise kanne Ä 10197143 / M5
-
10.07.2024Lõpetamiskanne Ä 10197143 / 10
-
22.05.2024Lõpetamiskanne Ä 10197143 / 9
-
28.03.2024Lõpetamiskanne Ä 10197143 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10197143 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10197143 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |