4Dance OÜ
Registrisse kantud 126828554Dance OÜ (registrikood 12682855) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala küünetehnikuteenused (EMTAK 96222). 2025. aasta müügitulu oli 9 298 eurot ja puhaskasum 577 eurot, bilansimaht 4 647 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sofja Deliia. Juhatuse liige on Sofja Deliia. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2014 (12 a 3 k) · Järveotsa tee 35a, Tallinn, 13520
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Küünetehnikuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 42,8 % | 2024: 9,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,0 % | 2024: 23,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −0,9 % | 2024: +8,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 298 | 9 383 | 8 671 | 5 210 | 4 532 | 4 353 | 2 366 |
| Puhaskasum | 577 | 72 | 45 | 37 | 147 | 49 | -163 |
| Käibevara | 4 647 | 3 354 | 2 753 | 4 488 | 2 010 | 1 165 | 461 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 647 | 3 354 | 2 753 | 4 488 | 2 010 | 1 165 | 461 |
| Kohustised kokku | 3 300 | 2 584 | 2 055 | 3 834 | 1 393 | 695 | 40 |
| Omakapital | 1 347 | 770 | 698 | 654 | 617 | 470 | 421 |
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 0,8 % | 0,5 % | 0,7 % | 3,2 % | 1,1 % | -6,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 647 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 300 € · 71,0 %
- Omakapital 1 347 € · 29,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 877 € | 884 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 877 € | 884 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 10 € | 11 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 295 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 567 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10197518 / 9
-
26.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10197518 / 8
-
05.07.2019Muutmiskanne Ä 10197518 / 7
-
27.11.2018Muutmiskanne Ä 10197518 / 6
-
23.05.2018Muutmiskanne Ä 10197518 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10197518 / 4
-
30.11.2016Muutmiskanne Ä 10197518 / 3
-
13.09.2016Muutmiskanne Ä 10197518 / 2
-
02.07.2014Esmakanne Ä 10197518
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.08.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |