Fluffy Lashes OÜ
Registrisse kantud 12683085Fluffy Lashes OÜ (registrikood 12683085) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 61 517 eurot ja puhaskasum -17 090 eurot, bilansimaht 131 378 eurot. Juhatuse liige on Reino-Matti Simpanen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2014 (12 a 3 k) · Liimi tn 1-609, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101832203 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101832203
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -27,8 % | 2024: -28,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,5 % | 2024: -14,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 86,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 29,7 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | −19,0 % | 2024: −19,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −17,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 517 | 75 986 | 94 841 | 129 521 | 140 446 | 164 050 | 328 602 |
| Puhaskasum | -17 090 | -21 264 | 6 630 | 39 249 | 62 429 | 57 380 | 120 086 |
| Käibevara | 131 378 | 137 882 | 269 117 | 291 517 | 297 190 | 232 170 | 175 221 |
| Põhivara | 0 | 29 590 | 0 | 140 | 525 | 1 067 | 1 001 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 131 378 | 167 472 | 269 117 | 291 657 | 297 715 | 233 237 | 176 222 |
| Kohustised kokku | 4 417 | 23 421 | 3 800 | 2 970 | 5 277 | 3 228 | 3 593 |
| Omakapital | 126 961 | 144 051 | 265 317 | 288 687 | 292 438 | 230 009 | 172 629 |
| Kasumimarginaal | -27,8 % | -28,0 % | 7,0 % | 30,3 % | 44,5 % | 35,0 % | 36,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 131 378 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 417 € · 3,4 %
- Omakapital 126 961 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 29,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 628 € | 1 868 € | 12 471 € | 0 |
| II kv 2026 | 996 € | 1 153 € | 13 576 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 177 € | 2 617 € | 14 066 € | 1 |
| IV kv 2025 | 11 559 € | 2 993 € | 40 249 € | 3 |
| III kv 2025 | 3 755 € | 2 923 € | 16 145 € | 3 |
| II kv 2025 | 3 556 € | 3 285 € | 16 203 € | 3 |
| I kv 2025 | 4 909 € | 2 639 € | 17 623 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 795 € | 2 921 € | 20 222 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 543 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 623 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 157 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.02.2026Muutmiskanne Ä 10197534 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10197534 / 9
-
30.10.2019Muutmiskanne Ä 10197534 / 8
-
16.04.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10197534 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10197534 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10197534 / 5
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10197534 / 4
-
21.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10197534 / 3
-
18.02.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10197534 / M2
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 10197534 / 2
-
04.07.2014Muutmiskanne Ä 10197534 / M1
-
02.07.2014Esmakanne Ä 10197534
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |