P-Tech OÜ
Registrisse kantud 12683375P-Tech OÜ (registrikood 12683375) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõlliste küla, tegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). 2025. aasta müügitulu oli 772 818 eurot ja puhaskasum -82 923 eurot, bilansimaht 622 184 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Peep Vare. Juhatuse liige on Peep Vare. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2014 (12 a 3 k) · Tõlliste mõis, Tõlliste küla, 68307
Registriandmed KMKR EE101743842 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101743842
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,7 % | 2024: -6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,2 % | 2024: -11,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,8 % | 2024: 65,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −7,2 % | 2024: −15,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 772 818 | 833 176 | 984 833 | 967 766 | 950 933 | 862 987 | 694 032 |
| Puhaskasum | -82 923 | -56 221 | 52 729 | -204 934 | 136 704 | 270 391 | 136 384 |
| Käibevara | 111 667 | 147 547 | 224 384 | 124 860 | 158 729 | 193 637 | 155 620 |
| Põhivara | 510 517 | 578 822 | 423 873 | 525 000 | 625 585 | 459 194 | 244 689 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 622 184 | 726 369 | 648 257 | 649 860 | 784 314 | 652 831 | 400 309 |
| Kohustised kokku | 231 538 | 252 800 | 118 467 | 172 799 | 109 776 | 79 647 | 97 516 |
| Omakapital | 390 646 | 473 569 | 529 790 | 477 061 | 674 538 | 573 184 | 302 793 |
| Kasumimarginaal | -10,7 % | -6,7 % | 5,4 % | -21,2 % | 14,4 % | 31,3 % | 19,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 111 667 € · 17,9 %
- Põhivara 510 517 € · 82,1 %
- Lühiajalised kohustised 151 308 € · 24,3 %
- Pikaajalised kohustised 80 230 € · 12,9 %
- Omakapital 390 646 € · 62,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 872 € | 32 368 € | 142 665 € | 8 |
| II kv 2026 | 30 766 € | 32 121 € | 205 206 € | 8 |
| I kv 2026 | 37 100 € | 38 768 € | 184 816 € | 9 |
| IV kv 2025 | 33 511 € | 35 094 € | 202 760 € | 9 |
| III kv 2025 | 31 747 € | 33 200 € | 121 150 € | 9 |
| II kv 2025 | 32 244 € | 33 627 € | 210 126 € | 8 |
| I kv 2025 | 34 658 € | 36 190 € | 245 235 € | 8 |
| IV kv 2024 | 31 123 € | 32 556 € | 226 172 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 291 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 789 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 47 555 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 594 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTõlliste mõis, Tõlliste küla, 68307
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 67. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Valga maakond 85 869 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068084 / 7
-
03.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20068084 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20068084 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20068084 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20068084 / 3
-
06.12.2016Muutmiskanne Ä 20068084 / 2
-
02.07.2014Esmakanne Ä 20068084
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |